Aktuality

Toi Toi Cup 2021 - rozpis

V sekci Toi Toi Cup je nově umístěn rozpis celého seriálu, termíny jednotlivých závodů. A jsou zde i nově aktualizované pravidla cyklistiky.

Informace ze zasedání cyklokrosové komise

Cyklokrosová komise schválila nominační kritéria pro cyklokrosovou sezónu 2021/2022, širší nominaci členů cyklokrosové reprezentace, její sportovní program a realizační tým.

Matyáš Kopecký zlatý na silničním šampionátu

Po zisku stříbra v časovce korunoval své vystoupení na domácím mistrovství v silničním závodu juniorů Matyáš Kopecký (Acrog Tormans) dnes ziskem medaile nejcennější. Po 130 kilometrech v Bánovcích nad Bebravou za ním přijel s dvouvteřinovým odstupem Milan Kadlec z Dukla Praha a ve stejné čase byl i třetí Matěj Stránský (Brilon Racing Team MB). Táborský jezdec Václav Dostál dojel šestý.

Černý i Nosková obhájili zlato v časovce

Josef Černý (Deceuninck-Quick Step) a Nikola Nosková (SD Worx) obhájili na společném šampionátu se slovenskými jezci v Bánovcích nad Bebravou své tituly v časovce. Oba v jízdě proti chronometru vyhráli jasně a osmadvacetiletému Černého to s jis totou zaručilo místo pro olympijhské hry v Tokiu.

Cyklisté sobě! Nový bike park v Táboře už dělá radost dětem

V průběhu posledního půlroku vznikl v Čekanicích v prostoru bývalé cihelny nový bike park. Tomáš Křížek vzbudil mezi cyklistickými nadšenci zájem a chopil se role iniciátora znovuobnovení prostoru cihelny jako sportoviště. Bike park Cihelna je veřejně přístupný, není však oficiálním sportovištěm. Park se neustále zdokonaluje a rozšiřuje, radost v něm našly už děti z ČEZ Cyklo Teamu Tábor, které v něm trénují dvakrát týdně.

Vydařený cyklistický víkend v Táboře a Mladé Vožici

Jižní Čechy, konkrétné Tábor a Mladá Vožice, přivítaly o víkendu českou silniční špičku. Na závodech Carla Cupu při Táborských okruzích i Techniserv Cupu a ŠKODA Cupu při Vožických okruzích byly k vidění napínavé a zajímavé závody. Velkou měrou se o to zasloužili i organizátoři z Agentury cyklistika.

Vožické okruhy vyhrál Kukrle

Micheal Kukrle z Elkov Kasper vyhrál i druhý závod seriálu Škoda Cup. Po vítězství na závodu Brno – Velká Bíteš – Brno vystoupil na nejvyšší stupeň i po necelých 160 kilometrech n CVOžických okruzích. Druhý skončil Daniel Turek (Team Felbermayer Simplon Wels) a oba si tak zopakovali pořadí z prvního závodu a třetí skončil Karel Camrda (Topforex - Att Investments), nejlepší jezdec kategorie U23.

Fiala třetí v Mladé Vožici

Další vydařený závod má za sebou Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor. V první dílu prestižního seriálu Techniserv Cupu nestačil na Vožických okruzích pouze na rakouské duo Hörandter a Paumann. Ve spurtu o bronz těsně porazil Adama Seemana z TJ Stadion Louny.

Táborské okruhy přivítaly nejlepší české silničáře. Hlavní kategorii vyhrál Daniel Babor

Centrem české silniční cyklistiky se v sobotu 15. května stalo jihočeské město Tábor. Zápolení licencovaných jezdců na oválu ve sportovním areálu Komora proběhlo v šesti věkových kategoriích. Táborské okruhy 2021 se uskutečnily jako součást Kriterijní ligy Českého svazu cyklistiky a dostaly potřebnou výjimku, aby mohly vzhledem k zákazu pořádání hromadných akcí proběhnout.

Cyklistická silniční elita přijde do Tábora a Mladé Vožice

Tábor v sobotu 15. května a o den později Mladá Vožice budou centrem českého silničního cyklistického hnutí. V sobotu se na okruhu v areálu Komora v Táboře pojede Carla Kriterijní liga - Táborské okruhy a v neděli 16. května v Mladé Vožici druhý díl silničního ŠKODA Cupu a premiérový podnik Techniserv Cupu.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 133 |

Jednou větou

12.11.2020 - Protokol UCI Covid potřebný pro nadcházející závody Toi Toi Cupu !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.

11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).