Česky English

Aktuality

Video z Táborských okruhů 2016 #2

V úterý 17. května proběhl ve sportovním areálu Komora v Táboře druhý závod letošních Táborských okruhů. Přinášíme video a rozhovory s Martinem Boubalem, Tomášem Holubem, Tomášem Okrouhlickým, Radomírem Šimůnkem a Martinou Mikuláškovou.

Druhý podnik Táborských okruhů ovládl Martin Boubal

V úterý 17. května patřil odpočinkový areál Komora druhému dílu Táborských okruhů. Dnes již zavedený podnik v kalendáři silničních závodů opět nabídl dramatickou podívanou.

Jedou a vyhrávají ... v dresech KALAS Sportswear

V květnovém čísle časopisu barbar! vyšel krásný článek o táborské firmě Kalas Sportswear s.r.o. vyrábějící cyklistické oblečení, které obleká česká cyklokorosová reprezentace i další české týmy.

UCI rozhodla ohledně Femke Van den Driessche

Dohra Mistrovství Světa 2016 v Zolderu - 6 let distanc a pokuta 20.000,-CHF. Distanc se má počítat zpětně od 11.10.2015. Veškeré její výsledky po tomto datu se mají anulovat, m.j. i její titul na mistrovství Evropy 2015 v U23, což by znamenalo, že Jana Czeczinkarová by dodatečně měla získat bronzovou medaili.

Video z Táborských okruhů 2016 #1

V úterý 19. dubna proběhl ve sportovním areálu Komora v Táboře první závod letošních Táborských okruhů. Přinášíme video a rozhovory s Radomírem Šimůnkem, Tomášem Holubem, Jiřím Fišerem.

Sparťan Tomáš Holub ovládl první závod Táborských okruhů

V úterý 19. dubna proběhl ve sportovním areálu Komora v Táboře první závod letošních Táborských okruhů. Cyklistické odpoledne odstartovaly závody pro mládež, po kterých přišel vrchol úterního zápolení.

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR se vrátil ze soustředění v Itálii rovnou do závodního programu

Ve dnech 29.3. – 7.4. se závodníci ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnili před nadcházející letní sezónou prvního společného soustředění v Itálii, konkrétně v přímořském městě Gatteo a Mare.

Odstartoval veletrh FOR BIKES 2016

Mistr republiky v cyklokrosu a jezdec ČEZ Cyklo Teamu Tábor Radomír Šimůnek nechyběl na slavnostním zahájení veletrhu For Bikes 2016.

ČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii

S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Do tradiční destinace vesničky Gatteo a Mare zavítal táborský tým již po několikáté. 

P. Dlask: „Zůstaňme na zemi, nemůžeme lítat v oblacích“

Premiérovou sezonu u české cyklokrosové reprezentace má za sebou trenér Petr Dlask. Prognózy expertů o dalším medailovém půstu na světovém šampionátu se nenaplnily. Loni vyšli čeští cyklokrosaři v Táboře naprázdno, letos získali dva cenné kovy.  

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 53 |

TV program ČT sport

Záznamy závodů na webu ČT sport:

MS 2016 v Zolderu (Belgie)

  junioři, ženy U23, ženy elite,
  muži U23, muži elite

TTC 2015/16

  Slaný, HlinskoMilovice,
  TáborLouny, H. Vrchy
  UničovMl. Boleslav

  MČR 2016 v Kolíně

Jednou větou

25.04. - SKITUR s.r.o, travel agency zve vše cyklokrosové fanoušky na cyklistické zájezdy.

28.01. - Video ze setkání mistrů 9.1.2016 v Kolíně

14.12. - Zde je odkaz na video z MČR v cyklokrosu kategorie Masters v Jabkenicích ze 6. prosince 2015.


Počasí

Předpověď počasí

Promo

Centrální registr jízdních kol

close
detail