Česky English

Aktuality

Mathieu je pan Cyklista

Reprezentační kouč Petr Dlask pozorně sledoval první závod Světového poháru, který se jel v neděli v americké Iowě. Zde jsou jeho zajímavosti a postřehy.

Suverénní Van der Poel nedal soupeřům šanci

V prvním závodě Světového poháru v Iowě k očekávanému souboji dvou největších favoritů Nizozemce Mathieu Van der Poel a mistra světa Belgičana Wout Van Aert vůbec nedošlo. Van der Poel totiž suverénně zvítězil stylem start – cíl s náskokem 43 vteřin před Belgičany Laurensem Sweekem a Quintenem Hermansem. Světový šampion Wout Van Aert dojel až čtrnáctý. Jediný český zástupce Michael Boroš vybojoval po skvělém výkonu deváté místo.

Nash nenašla v Iowě přemožitelku a přesvědčivě zvítězila

Přesvědčivou vítězkou úvodního závodu Světového poháru v Iowě se stala česká reprezentantka Kateřina Nash. Se ztrátou dvanácti vteřin si dojela pro druhé místo Američanka Kaitlin Keough. V souboji o bronz byla ve spurtu úspěšnější mistryně světa Belgičanka Sanne Cant před Nizozemkou Sophie De Boer, které zaostaly za vítězkou třicet vteřin.

Světový pohár odstartuje v neděli v Americe

Cyklokrosový Světový pohár odstartuje dvěma závody na americkém kontinentu. Premiérou bude nedělní závod v Iowě, o týden později se pojede druhý závod ve Waterloo.

Kandidáti reprezentace ukázali na soustředění nesmírnou chuť a bojovné srdce

Od prvního zářijového pondělí do čtvrtka se sešli kandidáti české cyklokrosové reprezentace na předsezonním soustředění. Kde jinde, než v Táboře. Protože právě na jihu Čech se bude první listopadový víkend konat první vrchol letošní sezony – mistrovství Evropy.

První cyklokrosové soustředění bude v Táboře!

Uplynulé dva roky absolvovala cyklokrosová reprezentace předsezónní soustředění na farmě Ptýrov. Letos nastává změna a sejde se v Táboře. Stane se tak s dostatečným předstihem již příští týden.

ČEZ CYKLO TEAM Tábor navazuje spolupráci s Centrem Kaňka

Na základě minulé spolupráce se zástupci ČEZ CYKLO TEAM Tábor a Centra Kaňka dohodli o zřízení speciálního oddílu hendikepovaných dětských sportovců. Ty děti, které navzdory svému postižení mohou a chtějí sportovat, tak současně dostanou zázemí a zkušenosti profesionálního sportovního klubu a zároveň speciální přístup asistentů z řad odborného personálu Centra Kaňka.

Cyklokrosovou sezonu začne z Čechů první Hekele

Po osmnácti letech se letos v lucemburském Bielesu dočkal svého druhého startu na cyklokrosovém světovém šampionátu Emil Hekele. A ve svých čtyřiceti letech věří, že to nebylo jeho poslední mistrovství. Svoji dvaadvacátou cyklokrosovou sezonu začne jako první z našich jezdců v Číně, kde startoval již před rokem.

Špičková sportovní akce jako mistrovství Evropy v cyklokrosu je pro region přínosem

O prvním listopadovém víkendu ve dnech 4. a 5. listopadu nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. Do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu tak zbývá už jen něco málo přes dva měsíce. Nejvýznamnější sportovní akce v České republice v roce 2017 bude přínosem pro celý táborský region.

Tábor přivítá v listopadu mistrovství Evropy v cyklokrosu

Čas nezadržitelně plyne a do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu zbývají už jen necelé tři měsíce. První listopadový víkend ve dnech 4. a 5. listopadu totiž nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. „Chystáme nejvýznamnější sportovní akci v České republice v roce 2017,“ připomíná prestiž ME v cyklokrosu šéf Agentury Cyklistika Petr Balogh.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 71 |

Odpočet do ME 2017

Do startu zbývá: 46 let 127 dnů
2 hodiny 11 minut 3 vteřiny

Jednou větou

19.9.2017 - Řídící výbor UCI dnes v norském Bergenu rozhodl mimo jiné o přidělení cyklokrosového MS 2020 Švýcarsku - pojede se v Dübendorfu u Curychu. Připomínáme, že MS 2018 se koná v nizozemském Valkenburgu a MS 2019 v dánském Bogense.Počasí

Předpověď počasí

close
detail