Aktuality

V Kolíně se pojede již poosmnácté

Již osmý závod TOI TOI Cupu přivítá v sobotu 3. prosince tradiční pořadatel v Kolíně. "Budeme mít plnoletost, pojed se u nás již poosmnácté," prozradil za organizátory z Z&S Apache Team ředitel závodu Jan Slavíček. Centrem mezinárodního závodu kategorie UCI C2 pro kategorie Muži Elite+U23, ŽENY ELITE a junioři a národní závody pro kategorie žáci, žákyně, kadeti, kadetky bude Atletický stadion Mirka Tučka

Junior Jakub Kuba vyhrál v polském Gościęcinu

Jedno vítězství a tři čtvrtá místa vybojovali čeští krosaři na závodu druhé kategorie Bryksy Cross Gościęcin v Polsku. Z vítězství se radoval Jakub Kuba, čtvrtí skončili mezi muži Daniel Mayer, v ženském závodě Tereza Vaníčková a ještě junior Pavel Šumpík.

Junior Ježek pokračuje ve své neporazitelnosti

Nejlepší český junior Václav Ježek z celku Brilon Racing team MB pokračuje ve své vítězné sérii na českých okruzích v rámci TOI TOI Cupu. Sedmý závod série pro mládež se jel v Čáslavi jako Grand Prix Středočeského kraje a Ježek vybojoval sedmou výhru, když druhého Jakuba Kubu (Dukla Praha) porazil o 25 vteřin, třetí skončil se ztrátou 1:04 Pavel Šumpík (Jaroslav Kulhavy Cycling Team).

van der Poel naskočil do terénu a vyhrál SP v Hulstu

Po dlouhé době se v cyklokrosovém terénu objevil čtyřnásobný světový šampion Mathieu van der Poel z Nizozemí a dá se říci, že na cyklokrosové okruhy se vrátil král. Přijel a zvítězil, tak lze asi nejvýstižněji charakterizovat jeho jízdu. Na trati v Hulstu v Nizozemí prokázal, že je opět skvěle připraven a svůj pátý start na tomto okruhu proměnil v páté vítězství. Nejlepší z českých jezdců skončil český šampion Michael Boroš, který dojel na patnáctém místě, nikdo z dalších Čechů již nebodoval i když Barboře Jeřábkové k tomu chybělo pouhých osm vteřin, když dojela šestadvacátá.

Změny v programu mistrovství republiky

Vzhledem k požadavkům České televize došlo ke změně rozpisu mistrovství republiky, které se uskuteční v neděli 15. ledna v Mladé Boleslavi.

EP v cyklokrosu: Sedm různých povrchů i průjezd vysokou pecí

Radovan Šťastný už podruhé v industriálním prostředí Dolních Vítkovic vytvořil specifickou trať, na které se v prosinci v ostravské premiéře pojed Evropský pohár cyklokrosařů. Organizátorům a zástupcům Českého svazu cyklistiky se na pořádání Evropského poháru podařilo vyjednat pětiletý kontrakt s Evropskou cyklistickou unií (UEC). Před Šťastným tak stojí úkol posunout loňský závod na mezinárodní úroveň. Co se v dynamickém a stále živém prostředí Dolních Vítkovic za rok změnilo? A co vše krosaře o víkendu 17. a 18. prosince čeká, přiblížil Radovan Šťastný v rozhovoru.

Finále Kolárna Oderského poháru

Na sněhem pocukrované, přemrzlé a rychlé trati se pustila v sobotu do boje o poslední body do celkového pořadí Oderského poháru necelá stovka cyklokrosařů všech věkových kategorií. Vítězem hlavního závodu se stal polský cyklokrosař Piotr Brzozka před Petrem Hamplem (Pells) a Tomášem Kalitou (Head Pro Team Opava), v ženách pak zvítězila Denisa Bravencová (Cyklo Team Kolárna).

Trať v Čáslavi doznala značných změn

V sobotu 26.listopadu čeká na domácí mladé cyklokrosaře již sedmý díl TOI TOI Cupu - tentokrát v Čáslavi je na programu tzv, "malý" TOI TOI Cup , což znamená, že je to národní závod pro kategorie žáci, kadeti, kadetky, junioři, juniorky. Ale při "Grand Prix Středočeského kraje" se pojedou i veřejné závody pro kategorie Open muži a Open ženy.

Na Slovenském poháru dvě české výhry

Dvě výhry vybojovali čeští jezdci v dalším podniku Slovenského poháru, který se dnes jako podnik druhé kategorie Grand Prix Trnava. Na nejvyšší stupeň vystoupila Kristýna Zemanová, která přijela do cíle s náskokem 50 vteřin před Italkou Alessií Bulleriovou a třetí Pavla Havlíková byla pomalejší o další vteřinu.

Pietersová a Vanthourenhout vítězí v Overijsem, z našich nejlepší Julia Kopecky

Šestý díl seriálu Světového poháru přivítala bahnivá trať v belgickém Overijse a z vítězství se poprvé v sezoně radovali Puck Pietersová z Nizozemí a domácí Michael Vanthourenhout. Nejlepší z českých zástupců byla Julia Kopecky, která na body ve Světovém poháru dosáhl poprvé v kariéře jedenadvacátým místem, Michale Boroš po nevydařeném závodu dojel čtyřiadvacátý.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 155 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

Záznamy závodů na webu ČT sport:

MS Hoogerheide 2023
štafety
junioři x juniorky
ženy elite x muži U23
ženy U23 x muži elite

TOI TOI Cup 2022
Holé Vrchy, Hlinsko, Jičín, Veselí nad Lužnicí, Slaný, Kolín, Rýmařov, Mladá Boleslav

Světový pohár 2022/2023
Waterloo - ženy x muži elite
Fayetteville - ženy x muži elite
Tábor - ženymuži elite
Maasmechelen - ženymuži elite
Beekse Bergen - ženymuži elite
Overijse - ženy x muži elite
Hulst - ženy x muži elite
Antwerpen - ženy x muži elite
Dublin - ženy x muži elite
Val di Sole - ženy x muži elite
Gavere - ženy x muži elite
Zonhoven - ženy x muži elite
Benidorm - ženy x muži elite
Besancon - ženy x muži elite

Šoty z pořadu BBV
Tiskovka k TTC 22.9.2022
TOI TOI Cup Holé Vrchy

TOI TOI Cup Hlinsko

Jednou větou

18.10.2022 - Výsledky z druhého dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 12.10.2022 a průběžné výsledky.

08.10.2022 - Výsledky z prvního dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 5.10.2022

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail