Havlíková a Nesvadba jsou v EKZ Cross Tour průběžně třetí

Pavla Havlíková a Jan Nesvadba si drží v průběžném pořadí švýcarské série EKZ Cross Tour třetí místa.

Ve čtvrtém dílu švýcarského seriálu EKZ Cross Tour v Eschenbachu dosáhl Jan Nesvadba nejlepšího výsledku, když na typickém švýcarském bahně obsadil čtvrtou příčku. Zvítězil Švýcar Lars Forster, z dalších našich závodníků skončil Tomáš Paprstka jedenáctý a Daniel Mayer se ztrátou okruhu dvaadvacátý. V průběžném pořadí vede Nizozemec David van der Poel, Jan Nesvadba je třetí, Paprstka šestnáctý.

Mezi ženami skončila Pavla Havlíková za vítěznou Nizozemkou Betsema šestá, Elizabeth Ungermanová sedmnáctá, Magdalena Mišoňová devatenáctá. I v průběřném pořadí vede Nizozemka Betsema, Pavla Havlíková je třetí, Elizabeth Ungermanová sedmá a Magdalena Mišoňová dvacátá.

První body Kopeckého

Z prvních letošních bodů do světového žebříčku se radoval prvoročák Tomáš Kopecký, který obsadil v závodě v Overijse v kategorii U23 šesté místo. Před ním skončilo pět Belgičanů, když zvítězil Timo Kielich.