Česky English

Velké poděkování partnerům české reprezentace

Český národní cyklokrosový tým odcestoval do dějiště mistrovství světa v dánském Bogense s krabicemi plného oblečení. O své pohodlí v sedle kola, nebo jestli jim před nejdůležitějším závodem sezony byla zima, se nemuseli čeští reprezentanti bát.

Česká cyklokrosová reprezentace vyrazila do boje o světové tituly do dánského Bogense s novými partnery českého národního týmu. „Po čtyřech letech se na dresy české cyklokrosové reprezentace vrátilo logo Škoda Auto, tato firma se navíc stala generálním partnerem Českého svazu cyklistiky. Novým partnerem Českého svazu cyklistiky je i firma Strabag, která je i partnerem české cyklokrosové reprezentace. Velký dík patří firmě Kalas Sportswear s.r.o., která v rekordně krátké době vyrobila nové cyklistické oblečení pro českou reprezentaci. Dalším velkým podporovatelem je firma Hi-tec, která již tradičně obléká reprezentanty do sportovního oblečení. Firmě Force děkují čeští reprezentanti za dodání doplňků potřeby mechaniků. A v neposlední řadě bychom chtěli poděkovat i dalších partnerům české cyklokrosové reprezentace, jmenovitě společnostem ČEZ a.s., Toi Toi Sanitární systémy, spol. s r.o., Strabag, Janev, Louda Auto, České televizi a Českému svazu cyklistiky,“ říká Petr Balogh, předseda cyklokrosové komise.
Český výrobce cyklistického oblečení Kalas Sportswear je důkladně vybavil na všemožné rozmary počasí. Přední výrobce oblečení úzce spolupracuje se současnou hvězdou cyklokrosu Mathieu van der Poelem, tudíž se česká výprava může spolehnout na prvotřídní kvalitu a funkčnost, kterou talentovaný mladík z Nizozemska vyžaduje k předvedení svých oslnivých výkonů.

Ve svém arzenálu oblečení našli čeští reprezentanti a reprezentantky například bundy z třívrstvé membrány nebo zateplené startovní kalhoty, které se dají rychle a jednoduše svléknout. „Jedná se o jeden z produktů, který jsme vyvíjeli společně s Mathieu van der Poelem. Kalhoty nemají klasický zip, ale trhací. Nohavice jednoduše od sebe odtrhnete, aniž byste museli sjíždět taháčkem zipu od kotníku k pasu, což před startem ušetří čas,“ vysvětluje František Raboň, marketingový ředitel značky Kalas Sportswear.

Táborský výrobce je tradičním dodavatelem české trikolóry již více než dvacet let. „Jsme rádi, že český cyklokrosový tým se může opět spolehnout na osvědčenou kvalitu oblečení a je důkladně vybaven i do nepříznivého počasí,“ dodává Petr Balogh, předseda cyklokrosové komise.

Produkty firmy Hi-tec

Lady Safi – dámská bunda

Sportovní oblečení by mělo být především pohodlné - bunda LADY SAFI toto kritérium dokonale splňuje. Byla vyrobena výhradně z polyesteru. Tento materiálu charakteristický vysokou elasticitou, zvyšuje komfort a pohodlí. Má také mimořádnou odolnost proti vlhkosti a oděru. Bunda je také vybavena reflexními prvky a odnímatelnou kapucí.

Materiál: bunda: 100% polyester, podšívka: 100% polyester, výplň: 100% polyester, 160 g / m2;

Nisor – pánská prošívaná bunda

Pánská prošívaná bunda Nisor je pohodlná a příjemná zimní bunda s kapucí. Bunda disponuje reflexními prvky, které Vás chrání při nižší viditelnosti. Bunda Nisor je vyrobena ze 100% nylonu.

Zde je odkaz

 

Práci mechaniků v depu by si dnes už nešlo představit bez produktů firmy Force

 

Na cestách po Evropě cestovala česká cyklokrosová reprezentace i díky firmě Louda Auto, která pokaždé dopravila členy reprezentace vždy včas, bezpečně a spolehlivě do dějiště konání závodů. „Chtěl bych i já jménen české reprezentace poděkovat všem partnerům za celou sezonu. Díky nim jsme mohli odjet na zahraniční závody odjet už s předstihem a aklimatizovat se,“ dodal reprezentační trenér Petr Dlask.


< Zpět

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail