TOI TOI Cykloklub Slaný bude fandit domácím krosařům

Na start pondělního závodu ve Slaném se připravují i dva zástupci domácího TOI TOI Cykloklubu Slaný – Lukáš Smola a Robert Hula.

V nabité startovní listině čtvrtého závodu letošního ročníku Toi Toi Cupu nebudou chybět ani dva jezdci z pořádajícího klubu TOI TOI Cykloklub Slaný. Lukáš Smola a Robert Hula se představí v závodě kategorie mužů Elite.

Sedmadvacetiletý Lukáš Smola je po třech odjetých závodech letošního ročníku Toi Toi Cupu se sedmdesáti body na průběžném dvacátém místě, když nejlepšího letošního výsledku dosáhl v Hlinsku, kde dojel třiadvacátý. Jeho nejlepším výsledkem je loňské devatenácté místo v Jabkenicích, na letošním mistrovství republiky v Holých Vrších je šestnácté místo.

Devatenáctiletý Robert Hula je s třiadevadesáti body zatím na průběžném patnáctém místě celkového hodnocení Toi Toi Cupu. Zatímco loni byl nejlépe patnáctý v Hlinsku a na letošním mistrovství republiky v Holých Vrších osmnáctý, tak letos si svůj nejlepší výsledek vylepšil. Třinácté místo mu zajistilo premiérovou nominaci do reprezentačního dresu, když se představil v kategorii jezdců do 23 let na Světovém poháru v Bernu.

„Lukáš Smola je snaživý a strašně poctivý kluk, cyklokrosu dává hodně. I když zatím jezdí bez výraznějších výsledků, věřím, že když bude trpělivý, tak se rozjede a výsledky přijdou,“ charakterizoval svého svěřence trenér František Tichý.

„Štikou letošní sezony je Robert Hula, který po letošním přestupu do Slaného značně pookřál a šel výkonnostně hodně nahoru. Věřím, že ještě neřekl poslední slovo. Kluci společně trénují, díky tomu je to víc baví a dobře se vzájemně doplňují,“ pochválil oba cyklokrosaře trenér František Tichý.

Již v pondělí uvidíme, jak se oba domácí borci dokáží prosadit v náročné zahraniční konkurenci a jestli využijí výhodu domácího prostředí.

-peh-, foto archiv Cykloklub Slaný


< Zpět

Jednou větou

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail