Česky English

Povedené Slané bylo pro cyklokrosaře sladkou odměnou

Závody ve Slaném se velmi povedly. Nejen výsledkově, ale i z pořadatelského hlediska. Zde je krátké ohlédnutí.

Čtvrtý závod Toi Toi Cupu ve Slaném je za námi. Ze tří závodů zařazených do kategorie C1 se dvakrát radovali Češi, mezi juniory zvítězil Jan Zatloukal a mezi ženami Pavla Havlíková. Ta dosáhla díky skvělému finiši v cílové rovince během tří dnů zlatého hattricku. Klobouk dolů!

Pouze v závodě mužů se naši neradovali z prvenství, to nakonec vybojoval Belgičan Baestaens, Michael Boroš dojel druhý.

Závody ve Slaném proběhly za nádherného podzimního počasí a panovala pohodová atmosféra. Navíc se bylo na co koukat, vyrovnané souboje ve všech kategoriích byly až do posledních metrů napínavé a dramatické. A to vše díky slánským pořadatelům v čele s neúnavným Karlem Svobodou, Františkem Tichým a dalším dobrovolníkům.

Perfektně připravená trať, kterou si závodníci pochvalovali. A jako bonus navíc bylo vystoupení mažoretek. A také přelet balónové kadibudky Toi Toi přímo nad závodníky. Nechyběl ani stánek Velo s cyklistickou tématikou.

Zde je odkaz na velmi zajímavý pohled na cyklokros ve Slaném z balónu.       

-peh-


< Zpět

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail