Česky English

Nedělní závod Toi Toi Cupu v Čáslavi se změnami

Devátý závod letošního ročníku Toi Toi Cupu je na programu v neděli v Čáslavi, kde se konají závody mládežnických kategorií. Ředitel závodů Ivan Sova upozornil aktéry na poslední změny.

„Okruh dozná zajímavých změn. Díky vykácení stromů máme nyní možnost postavit velice atraktivní trať,“ seznamuje ředitel závodů Ivan Sova s novinkou a dodal: „Rušíme start kategorii elite žen a mužů, protože do dnešního dne máme jen pouhé dvě registrace.“

Účastníky mládežnického závodu Toi Toi Cupu v Čáslavi nabádá ke zvýšené pozornosti a respektování dopravnbího značení.

„Kancelář závodu už nebude v areálu zimního stadionu Čáslav, ale prostorách kabin atletického stadionu.  Průjezd je vedle zimního stadionu, kde jsou prostory k parkování a stavby zázemí týmů. U příjezdu k zimnímu stadionu budou instalovány cedule k navedení na parking, ke kanceláři závodu a šatnám. Prosím respektujte zákaz parkování kolem zimního stadionu a pokynů pořadatelů. Předejte tak možnosti postihu ze strany městské policie Čáslav,“ uvedl ředitel závodů Ivan Sova.

Na fotografiích je příjezdová cesta ke kanceláři závodu a parkovací plochy.

-peh-


< Zpět

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail