Česky English

Silvestrovské novinky 2019

Zveme vás na poslední letošní reportáž v Silvestrovském duchu.

-          Tomáš Paprstka obdržel se svoji partnerkou oficiální pozvánku na příští ročník populární taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí. A jelikož nechce zahálet, tak i o vánočních svátcích pilně trénuje. "Kdo si myslí, že je to sranda, tak je na velkém omylu. Je to docela náročné, ale děsně mě to baví. Kdyby si to chtěl někdo vyzkoušet, klidně mu dám grátis hodinku," zve Tomáš všechny zájemce.

 

-          Bývalý reprezentant a v současnosti televizní expert Zdeněk Mlynář letos sice na medaili na mistrovství republiky Masters nedosáhl, ale nevzdává se. Příští rok prý bude už všechno jinak. „Nechal jsem si postavit kolo na míru a chystám návrat mezi elitu,“ prozradil.

 

-          Cyklokrosový všeumělec, neúnavný organizátor a nadšenec Radek Beny Beneš je už natěšený a správně nažhavený na další závody v příštím roce. „Jsem už nastartovanej na sezonu 2020,“ vzkazuje.

 

-          Junior Matyáš Fiala se už připravuje na mistrovství světa v roce 2021, které se uskuteční v belgickém Ostende. To je známé především svým písečným podkladem a proto český reprezentant piloval mezi svátky dokonalou techniku.

 

-          Bikerka a cyklokrosařka Karla Štěpánová si během náročné sezony najde čas i na jiné aktivity. Ke konci roku 2019 se dokonce vydala i na dráhu modelky.

 

-          Ballancer zkouší na Janě Czeczinkarové nový model cyklokrosového oblečení. A poté neuvěřitelně prohání neporazitelné Holanďanky.

 

-          Bývalý biker, dnes už jen cyklokrosař Jan Nesvadba se netváří zrovna moc nadšeně, když se musel v létě postavit na start závodů horských kol.

 

-          A na závěr přišla zajímavá novinka až z Dálného východu. V rámci globalizace cyklokrosu hledali reprezentanti vycházejícího slunce vhodného kandidáta na post reprezentačního trenéra. A tím se nestal nikdo jiný, než nestárnoucí Emil Hekele. Doporučení obdržel dokonce od hokejového mentora Jaromíra Jágra, který propaguje svůj sport v Číně. Po velmi úspěšných sezonách, kde reprezentant loštického cyklokrosu marně hledal přemožitele, se už domluvil na finačních podmínkách nového angažmá. „Tady není nic zadarmo. Musíte se sakramentsky otáčet, abyste mohli zvednout ruce nad hlavu,“ okomentoval Emil Hekele sportovní úroveň zdejších závodů. Emil by měl své svěřence připravit na nadcházející mistrovství světa ve Švýcarsku, ale vést základům i zdejší nejmladší potěr. Emilovi přejeme pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů do dalších let a aby zde vydržel déle, než u předchozího zaměstnavatele.

-peh-


< Zpět

Jednou větou

12.11.2020 - Protokol UCI Covid potřebný pro nadcházející závody Toi Toi Cupu !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail