Česky English

Niels Albert manažerem týmu Vastgoedservice

Celkem překvapivou zprávu dnes prezentoval tým Vastgoedservice – Golden Palace. Na dobu neurčitou angažoval Nielse Alberta, který na jaře předčasně ukončil kariéru kvůli problémům se srdcem.


Vastgoedservice – Golden Palace je belgický cyklokrosový tým, který vznikl začátkem roku. Měl to být projekt pro Roba Peeterse. Nakonec ale přetáhli k sobě i taková jména jako mistr světa U23 Wout Van Aert, Joeri a Jens Adamsovi, Jan Denuwelaere, Yannick Peeters nebo Jelle Schuermans, stali se UCI kontinentálním týmem, a samozřejmě i velkým hráčem ve špičce světového cyklokrosu.

A proč překvapivá zpráva? Niels Albert byl pět let nerozlučně spojen s týmem BKCP-PowerPlus a hlavně s jeho vlastníky a manažery bratry Roodhooftovými.

Budoval vlastní cykloobchod. Pozice týmového manažera ho však lákala, a v týmu BKCP-PowerPlus nebyla volná. Výzva podílet se na rozvoji mladých talentů a předávat jim své know-how se prostě nedala odmítnout.


(mbj)


< Zpět

Jednou větou

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail