Česky English

České výsledky v zahraničí

O víkendu se konaly mezinárodní podniky kategorie UCI C2 v Německu, Švýcarsku a Lucembursku, kterých se účastnila řada českých závodníků, a prosadili se zejména Vojtěch Nipl (Bohemia Cycling Track Team) a Jakub Skála (ČEZ CT Tábor).V sobotu se jelo v německém Mannheimu. Tam zvítězil Belgičan Tim Merlier před domácím Saschou Weberem a Vojtěchem Niplem. Body do žebříčku UCI bral díky sedmé příčce i Jakub Skála.

Z Mannheimu cestoval Jakub Skála do švýcarského Steinmauru, kde vyhrál Francouz Francis Mourey před Italem Bryanem Falashim a domácím Simonem Zahnerem. Skála opět bodoval šestým místem.

Vojtěch Nipl se zase v neděli představil v lucemburském Conternu. Stejně jako v Mannheimu bojoval o místo na pódiu až do konce, ale tentokrát z toho byla konečná pátá pozice za Holanďany Thijsem van Amerongenem a Davidem van der Poelem, Němcem Saschou Weberem a Belgičanem Patrickem Gaudym.


Oficiální výsledky na stránkách UCI(mbj)


< Zpět

Jednou větou

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail