Česky English

Kdo se stal národním šampionem jinde ve světě

Nejenom u nás doma se během víkendu rozdělovaly tituly národních šampionů, ale i v ostatních zemích.

 

Zde uvádíme přehled medailistů z národních šampionátů ostatních zemí.

Rakousko: 1. Gregor Raggl, 2. Daniel Federspiel, 3. Felix Rizinger.

Belgie: 1. Wout van Aert, 2. Kewin Pauwels, 3. Laurens Sweeck.  

Francie: 1. Clément Venturini, 2. Arnold Jeannesson, 3. John Gadret.

Portugalsko: 1. Ricardo Paulo Reis Marinhero, 2. Mario Luis Miranda Costa, 3. Roberto Ferreira.

Dánsko: 1. Simon Andreassen, 2. Sebastian Carstensen Fini, 3. Kenneth Hansen.

Velká Británie: 1. Ian Field, 2. Liam Killen, 3. Paul Oldham.

USA: 1. Stephen Hyde, 2. James Driscoll, 3. Kerry Werner.

Lucembursko: 1. Scott Thiltges, 2. Pit Schlechter, 3. Gusty Bausch.

Německo: 1. Marcel Meisen, 2. Sacha Weber, 3. Philipp Walsleben.

Nizozemí: 1. Mathieu van der Poel, 2. Corné van Kessel, 3. Joris Nieuwenhuis.

Švýcarsko: 1. Julien Taramarcaz, 2. Lars Forster, 3. Nicola Rohrbach.

Itálie: 1. Gioele Bertolini, 2. Marco Aurélio Fontana, 3. Luca Bradiot.   

Slovensko: 1. Martin Haring, 2. Šimon Vozár, 3. Ondrej Glajza.

Japonsko: 1. Toki Sawada, 2. Kohei Maeda, 3. Hiraku Kosaka.

Slovinsko: 1. Vladimir Kerkez, 2. Jernej Stibilj. 3. Marko Pavlič.

Island: 1. Ingvar Omarsson, 2. Oskar Omarsson, 3. Emil Gudmundsson.

Norsko: 1. Erik Nordsaeter Resell, 2. Martin Emil Siggerud, 3. Morten Vaeng.

Švédsko: 1. David Eriksson, 2. Martin Eriksson, 3. Henrik Jansson.

Text -peh-, foto: Orange Pictures / Dick Soepenberg


< Zpět

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

5. SP Zeven
sobota 25.11. přímé přenosy
13:30 ženy
15:00 muži elite

TOI TOI Cup Milovice
čtvrtek 7.12. od 17:10 záznam

TOI TOI Cup Kolín
sobota 9.12. od 12:55 přímý přenos

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

ME 2017 Tábor
juniořiženy U23muži U23ženy elitemuži elite

TOI TOI Cup
Slaný, Veselí n.L., JabkeniceHlinskoH. VrchyUničov

Světový pohár
Iowa City - ženy x muži
Waterloo - ženy x muži
Koksijde - ženymuži
Bogense  - ženymuži

Jednou větou

24.10.2017 - ME 2018 bylo přiděleno nizozemskému Rosmalenu a 2019 italskému Silvelle. Viz stránky UEC.

19.10.2017 - Výsledky závodů seriálu cyklokrosů v Lounech: závod dvojic, závod 4.10., závod 11.10.závod 18.10., celkové pořadí.

19.09.2017 - Řídící výbor UCI dnes v norském Bergenu rozhodl mimo jiné o přidělení cyklokrosového MS 2020 Švýcarsku - pojede se v Dübendorfu u Curychu. Připomínáme, že MS 2018 se koná v nizozemském Valkenburgu a MS 2019 v dánském Bogense.

Počasí

Předpověď počasí

close
detail