Česky English

Tábor a sportovní areál Komora je připraven na další závod

GIANT LIGA 2017 – Druhý závod 16. ročníku seriálu Giant Liga 2017 bude tentokrát hostit sportovní areál Komora v Táboře. Do Tábora na start kriterijní klasiky se chystají i vítězové předešlých ročníků a samozřejmě cyklokrosoví specialisté z pořádajícího týmu.

Tahákem druhého dílu Giant Ligy, tak bude účast lídra seriálu ve žlutém jedoucího Jiřího Nesvedy (AC Sparta Praha). Samozřejmostí bude start borců z pořádajícího týmu ČEZ cyklo team Tábor, kteří mají okruh perfektně najetý v čele s Ondřejem Bambulou a Janem Novákem. Na startu bude i Tomáš Holub, kterému úvod nevyšel dle představ a právě Holubovi by měl opět pomáhat Tomáš Okrouhlický (oba Topforex-Lapierre Pro cycling team).

Zveme Vás na souboje jednotlivců a týmů, které se tentokrát odehrají ve sportovním areálu Komora v městě Tábor. Z důvodu opravy zadní části oválu se trať zkrátila a samozřejmě i zrychlila. Závod tak bude vypsán na 65 okruhů pro Elite a juniory, ženy absolvují 50 kol. Závod tentokrát není vypsán pro kategorii Masters.

V Táboře ve sportovním areálu Komora bude připraveno klasické bodování, kdy v každém pátém okruhu si jezdci rozdělí 5, 3, 2 a 1bod. Poslední okruh bude ohodnocen dvojnásobným přídělem bodů tedy 10, 6, 4 a 2body.

Ve středu 19. dubna od 17:30 hod, tak pokračuje další díl GIANT LIGY 2017. Sportovní odpoledne v Táboře opět odstartují mládežnické kategorie již od 16:30 hod.

Text: Jan Kotal

Kalendář a propozice na webu akce
www.giantliga.cz
http://www.cyklokros.cz/cz/taborske-okruhy-2017/aktuality


< Zpět

TV program ČT sport

MS 2017 Lucembursko
přímé přenosy:
junioři (65 min)
ženy U23 (65 min)
ženy elite (65 min)
muži U23 (75 min)
muži elite (95 min)

MCŘ 2017 Hlinsko
ženy x muži

Záznamy závodů TOI TOI Cupu 2016 na webu ČT sport:
TáborMladá Boleslav
Holé VrchyKolínSlaný
JabkeniceUničov

Záznamy závodů Světového poháru na webu ČT sport:
Iowa - ženy 
Zeven - ženy x muži
Namur - ženy
Zolder - ženy x muži
Fiuggi - ženy x muži
Hoogerheide - ženy x muži

Počasí

Předpověď počasí

close
detail