Česky English

Od nové sezony se změní systém přihlášek

Nový systém přihlášek se zjednoduší a zvýhodní dříve přihlášené. Nejen v postavení na startu, ale i v ceně startovného.

Od 1. září 2018 spouštíme pro přihlašování do závodů Toi Toi Cupu nový systém elektronických přihlášek na stránkách českého cyklokrosu http://www.cyklokros.cz/prihlasky/

Vyhledání závodníků a jejich přihlášení do závodů probíhá prostřednictvím UCI ID, které je uvedeno na každé licenci, generuje ho UCI a je unikátní pro každého závodníka. Pokud by nedošlo k rozpoznání závodníka pomocí identifikátoru UCI ID (nová licence), existuje i možnost přihlášení vyplněním příjmení, jména, klubu/týmu a UCI ID.

Z důvodu jednoduššího a rychlejšího přihlašování více závodníků v dalších závodech doporučujeme vedoucím týmů na hlavní straně vložit email a název týmu. Na uvedený email jim bude zasláno heslo pro přihlášení na stránky pro registraci závodníků k závodům. Při přihlašování závodníků do dalších závodů jim systém umožní vybrat již zaregistrované závodníky jedním kliknutím.

S novými on-line přihláškami se mění i ceny startovného. Závodník, který se přihlásí až v místě, pořádání závodu bude hradit vyšší, dvojnásobné startovné. Více informací je v rozpisu pohárové soutěže Toi Toi Cupu 2018 a v propozicích jednotlivých závodů.

Elektronické přihlášky na budoucí závody se budou objevovat a spouštět vždy tři týdny předem. S přihláškami nečekejte na poslední chvíli. Podle data a času přihlášky bude probíhat i řazení závodníků, kteří nemají uvedeno pořadí v průběžném žebříčku Toi Toi Cupu.

Řazení závodníků na startu je uvedeno v rozpisu pohárové soutěže. Nejdříve budou na startu vyvoláni závodníci, kteří mají uvedeno pořadí v průběžném žebříčku UCI. U prvního závodu v Uničově budou dále vyvoláni závodníci, kteří získali body v celkovém pořadí soutěže Toi Toi Cupu 2017 pro příslušnou kategorii, v dalších závodech pak dle průběžného pořadí soutěže Toi Toi Cupu 2018. Až poté budou vyvoláni ostatní závodníci podle pořadí došlých přihlášek.

U prvního závodu v Uničově neváhejte s přihlášením zejména u závodníků prvním rokem v nové kategorii a závodníků, kteří v minulé sezóně nezískali body do celkového pořadí poháru Toi Toi Cupu 2017.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo problém s přihláškami, obracejte se na e-mail: vysledky@cyklokros.cz

-peh-


< Zpět

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

Světový pohár Koksijde
neděle 25.11. 
13:50 ženy pp
21:40 muži záznam

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

TOI TOI Cup 2018
Kolín, Slaný, Jičín, Hlinsko, Uničov

Světový pohár 2018/19
Waterloo - ženymuži
Iowa City - ženymuži
Bern - ženy x muži

Tábor - ženy x muži

ME 2018 v Rosmalenu
ženy x muži

ME 2017 v Táboře

MS 2018 ve Valkenburgu

Jednou větou

06.08.2018 - Výhled rozvoje cyklokrosu v příštích letech - článek na Idnes.cz

01.01.2018 - Bahnitý silvestrovský cyklokros svědčil nejlépe Bínovi

24.10.2017 - ME 2018 bylo přiděleno nizozemskému Rosmalenu a 2019 italskému Silvelle. Viz stránky UEC.

19.09.2017 - Řídící výbor UCI dnes v norském Bergenu rozhodl mimo jiné o přidělení cyklokrosového MS 2020 Švýcarsku - pojede se v Dübendorfu u Curychu. Připomínáme, že MS 2018 se koná v nizozemském Valkenburgu a MS 2019 v dánském Bogense.

Počasí

Předpověď počasí

close
detail