Česky English

Od nové sezony se změní systém přihlášek

Nový systém přihlášek se zjednoduší a zvýhodní dříve přihlášené. Nejen v postavení na startu, ale i v ceně startovného.

Od 1. září 2018 spouštíme pro přihlašování do závodů Toi Toi Cupu nový systém elektronických přihlášek na stránkách českého cyklokrosu http://www.cyklokros.cz/prihlasky/

Vyhledání závodníků a jejich přihlášení do závodů probíhá prostřednictvím UCI ID, které je uvedeno na každé licenci, generuje ho UCI a je unikátní pro každého závodníka. Pokud by nedošlo k rozpoznání závodníka pomocí identifikátoru UCI ID (nová licence), existuje i možnost přihlášení vyplněním příjmení, jména, klubu/týmu a UCI ID.

Z důvodu jednoduššího a rychlejšího přihlašování více závodníků v dalších závodech doporučujeme vedoucím týmů na hlavní straně vložit email a název týmu. Na uvedený email jim bude zasláno heslo pro přihlášení na stránky pro registraci závodníků k závodům. Při přihlašování závodníků do dalších závodů jim systém umožní vybrat již zaregistrované závodníky jedním kliknutím.

S novými on-line přihláškami se mění i ceny startovného. Závodník, který se přihlásí až v místě, pořádání závodu bude hradit vyšší, dvojnásobné startovné. Více informací je v rozpisu pohárové soutěže Toi Toi Cupu 2018 a v propozicích jednotlivých závodů.

Elektronické přihlášky na budoucí závody se budou objevovat a spouštět vždy tři týdny předem. S přihláškami nečekejte na poslední chvíli. Podle data a času přihlášky bude probíhat i řazení závodníků, kteří nemají uvedeno pořadí v průběžném žebříčku Toi Toi Cupu.

Řazení závodníků na startu je uvedeno v rozpisu pohárové soutěže. Nejdříve budou na startu vyvoláni závodníci, kteří mají uvedeno pořadí v průběžném žebříčku UCI. U prvního závodu v Uničově budou dále vyvoláni závodníci, kteří získali body v celkovém pořadí soutěže Toi Toi Cupu 2017 pro příslušnou kategorii, v dalších závodech pak dle průběžného pořadí soutěže Toi Toi Cupu 2018. Až poté budou vyvoláni ostatní závodníci podle pořadí došlých přihlášek.

U prvního závodu v Uničově neváhejte s přihlášením zejména u závodníků prvním rokem v nové kategorii a závodníků, kteří v minulé sezóně nezískali body do celkového pořadí poháru Toi Toi Cupu 2017.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo problém s přihláškami, obracejte se na e-mail: vysledky@cyklokros.cz

-peh-


< Zpět

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

MS 2019 Bogense
juniořimuži U23ženy eliteženy U23muži elite

TOI TOI Cup 2018
Kolín, Slaný, Jičín, Hlinsko, UničovJabkeniceMladá BoleslavHolé Vrchy

Světový pohár 2018/19
Waterloo - ženymuži
Iowa City - ženymuži
Bern - ženy x muži
Tábor - ženy x muži
Koksijde - ženymuži
Namur - ženymuži
Zolder - ženy x muži
Pontchateau - ženymuži 
Hoogerheide - ženymuži

ME 2018 v Rosmalenu
ženy x muži

ME 2017 v Táboře

MS 2018 ve Valkenburgu


Jednou větou

09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.

06.08.2018 - Výhled rozvoje cyklokrosu v příštích letech - článek na Idnes.cz

24.10.2017 - ME 2019 se jede v italském Silvelle. Viz stránky UEC.

Počasí

Předpověď počasí

close
detail