Česky English

Mládežníci bojovali v Čáslavi o další pohárové body

V neděli v Čáslavi se uskutečnil devátý závod letošního ročníku Toi Toi Cupu v mládežnických kategoriích.

V kategorii starších žáků dominovali borci Ivaru CS – Author teamu, kteří obsadili kompletní stupně vítězů. Zvítězil Jakub Elbadri před Filipem Samcem a Adamem Bernátem. V průběžném pořadí zatím vede Václav Ježek, před Filipem Samcem a Jakubem Elbadri. Čtvrtý je sice Richard Kobr, ale jen kvůli absenci v Čáslavi. Jeho bilance čtyř výher, jednoho druhého a tří třetích míst mu dává velkou šanci na celkové prvenství.

V kategorii kadetek a starších žákyň po prvním letošním zaváhání v Kolíně opět zvítězila Aneta Novotná a připsala si už osmý triumf. Tím si už prakticky zajistila jako první celkové prvenství.

Důležitý krok k celkovému vítězství udělal v kategorii kadetů Matyáš Fiala, který si připsal šestou pohárovou výhru. Jeho největší konkurent Matěj Stránský dojel druhý a v průběžném pořadí ztrácí na lídra šest bodů.

V kategorii juniorů zvítězil Jakub Ťoupalík, který si připsal letošní čtvrté vítězství. Průběžným lídrem je i nadále Jakub Kučera, který nevynechal ani jeden závod. K celkovému prvenství má našlápnuto Jakub Ťoupalík. Ve zbývajících třech klání musí při škrtání dvou nejhorších výsledků bodovat.

Na závěr dne se jely i závody kategorie mužů a žen Elite, ve kterých zvítězil Josef Jelínek a jeho oddílová kolegyně Jana Czeczinkarová.

-peh-, foto Ivan Sova


< Zpět

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

4. TOI TOI Cup Slaný
pondělí 28. 10. 12:55 PP

Krátké šoty z BBV
tiskovka v Praze 24.9.
TOI TOI Cup Mladá Boleslav
TOI TOI Cup Hlinsko
TOI TOI Cup Holé Vrchy
SP Bern

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

TOI TOI Cup 2019
Ml. Boleslav, Hlinsko, Holé Vrchy

Světový pohár 2019/20
Iowa - mužiženy
Waterloo - ženymuži
Bern - ženymuži

MS 2019 Bogense
juniořimuži U23ženy eliteženy U23muži elite

ME 2017 v TábořeJednou větou

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.

09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail