Česky English

Mládežníci bojovali v Čáslavi o další pohárové body

V neděli v Čáslavi se uskutečnil devátý závod letošního ročníku Toi Toi Cupu v mládežnických kategoriích.

V kategorii starších žáků dominovali borci Ivaru CS – Author teamu, kteří obsadili kompletní stupně vítězů. Zvítězil Jakub Elbadri před Filipem Samcem a Adamem Bernátem. V průběžném pořadí zatím vede Václav Ježek, před Filipem Samcem a Jakubem Elbadri. Čtvrtý je sice Richard Kobr, ale jen kvůli absenci v Čáslavi. Jeho bilance čtyř výher, jednoho druhého a tří třetích míst mu dává velkou šanci na celkové prvenství.

V kategorii kadetek a starších žákyň po prvním letošním zaváhání v Kolíně opět zvítězila Aneta Novotná a připsala si už osmý triumf. Tím si už prakticky zajistila jako první celkové prvenství.

Důležitý krok k celkovému vítězství udělal v kategorii kadetů Matyáš Fiala, který si připsal šestou pohárovou výhru. Jeho největší konkurent Matěj Stránský dojel druhý a v průběžném pořadí ztrácí na lídra šest bodů.

V kategorii juniorů zvítězil Jakub Ťoupalík, který si připsal letošní čtvrté vítězství. Průběžným lídrem je i nadále Jakub Kučera, který nevynechal ani jeden závod. K celkovému prvenství má našlápnuto Jakub Ťoupalík. Ve zbývajících třech klání musí při škrtání dvou nejhorších výsledků bodovat.

Na závěr dne se jely i závody kategorie mužů a žen Elite, ve kterých zvítězil Josef Jelínek a jeho oddílová kolegyně Jana Czeczinkarová.

-peh-, foto Ivan Sova


< Zpět

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

MS 2019 Bogense
juniořimuži U23ženy eliteženy U23muži elite

TOI TOI Cup 2018
Kolín, Slaný, Jičín, Hlinsko, UničovJabkeniceMladá BoleslavHolé Vrchy

Světový pohár 2018/19
Waterloo - ženymuži
Iowa City - ženymuži
Bern - ženy x muži
Tábor - ženy x muži
Koksijde - ženymuži
Namur - ženymuži
Zolder - ženy x muži
Pontchateau - ženymuži 
Hoogerheide - ženymuži

ME 2018 v Rosmalenu
ženy x muži

ME 2017 v Táboře

MS 2018 ve Valkenburgu


Jednou větou

09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.

06.08.2018 - Výhled rozvoje cyklokrosu v příštích letech - článek na Idnes.cz

24.10.2017 - ME 2019 se jede v italském Silvelle. Viz stránky UEC.

Počasí

Předpověď počasí

close
detail