Česky English

Tomáš Paprstka: „Chtěl bych už konečně zajet nějaký výsledek“

Představujeme opory české cyklokrosové reprezentace.

Tomáš Paprstka

Jak jste spokojen s přípravou na cyklokrosovou sezonu? Změnil jste něco proti loňsku?

Letošní příprava byla více méně podobná jako loni. Ale na začátku září jsem měl těžký pád při tréninku. Takže ještě v září jsem nemohl pořádně trénovat.

Jaké jsou vaše letošní cíle?

Hlavně se chci úplně uzdravit a dohnat tréninkové manko, které budu mít na začátku sezony. Ale cíle jsou jasné obhájit - prvenství v poháru a na mistráku republiky nejlépe vyhrát. Pak bych chtěl také už konečně zajet nějaký výsledek na Světovém poháru nebo v zahraničí.

V Táboře se pojede závod Světového poháru. Berete ho jako každý jiný závod nebo pro vás znamená něco speciálního?

Je to doma, takže všichni se budeme chtít doma ukázat a zajet co nejlepší výsledek.

Jaké byste si přál podmínky v Táboře a s jakým umístěním budete spokojen?

Mohlo by být sucho nebo lehce mokro, ale vyloženě blato bych nechtěl. S umístěním do dvacítky bych byl spokojený, ale do patnáctky by to bylo super.

-peh-


< Zpět

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail