Česky English

Michael Boroš: „První desítku beru jako povinnost“

Představujeme opory české cyklokrosové reprezentace.

Michael Boroš

Jak jste spokojen s přípravou na cyklokrosovou sezonu? Změnil jste něco proti loňsku?

Nic extra jsem nezměnil. Absolvoval jsem kvalitní silniční závody i přípravu. Takže jsem spokojený.

Jaké jsou vaše letošní cíle?

Nic konkrétního jsem si nevytýčil, ale chtěl bych zajíždět o trochu lepší výsledky než loni. Chtěl bych občas aspoň první pětku. Ale zatím se do toho nemůžu nějak dostat. Je to strašně moc vyrovnané a rozhodují sebemenší maličkosti. Doufám, že budu mít i trošku štěstí a dokážu se posunout výš.

V Táboře se pojede závod Světového poháru. Berete ho jako každý jiný závod nebo pro vás znamená něco speciálního?

I když jsem v Táboře vyrostl, tak to beru jako každý jiný závod.

Jaké byste si přál podmínky v Táboře a s jakým umístěním budete spokojen?

Jelikož jsou všechny závody od začátku sezony strašně rychlé, přál bych si, aby se zpomalilo. Možná by stačilo, aby aspoň trochu napršelo. I když v Táboře by muselo pršet aspoň týden, aby bylo bahno. První desítku beru jako povinnost. Pokud to bude cokoliv lepšího, tak budu spokojený.

-peh-


< Zpět

Jednou větou

06.11.2019 - V propozicích na závody 17.11. v Lounech došlo ke změnám. Jelikož ČP Masters se letos neuskuteční, samostatné závody Masters kategorií se neuskuteční. Všichni účastníci ale mohou využít nabídky a startovat ve veřejných závodech žen a juniorek, či veřejném závodě můžu.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.

09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail