Česky English

Dokonalý servis pro rozhodčí a komentátory

Mezinárodní cyklistická unie UCI má pro letošní rok k dispozici nový kamion pro rozhodčí a komentátory.

V něm jsou dva oddělené boxy pro komentátory, pak i dalších dvanácti míst pro rozhodčí s veškerým servisem (internet, časomíra, atd.).

Na střeše kamionu je VIP prostor, odkud lze sledovat průběh závodů. Z boku jsou nainstalovány dvě LED obrazovky pro diváky. Součastí moderního kamionu je i cílová brána z LED obrazovek, na kterých běží průběžné pořadí nebo reklamy.

Jelikož stupně vítězů jsou už napevno postavené, tak už nešlo kamion posunout na stávající cílovou čáru. „Z toho důvodu se musí na poslední chvíli upravit cílová čára. Tu pohotově natřou zaměstnanci firmy Janev, partnera Světového poháru a českého cyklokrosu,“ uvedl předseda organizačního výboru Petr Balogh.

-peh-


< Zpět

Jednou větou

06.11.2019 - V propozicích na závody 17.11. v Lounech došlo ke změnám. Jelikož ČP Masters se letos neuskuteční, samostatné závody Masters kategorií se neuskuteční. Všichni účastníci ale mohou využít nabídky a startovat ve veřejných závodech žen a juniorek, či veřejném závodě můžu.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.

09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail