Aktuality

Evropský šampionát pokračuje třemi závody

Nedělní program evropského šampionátu v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau zahájí v 11 hodin junioři. Mezi nimi i šestice českých reprezentantů.

J. Czeczinkarová: „Nohy jsem měla totálně kovové“

Jana Czeczinkarová patřila k favoritkám kategorie U23 mistrovství Evropy v cyklokrosu. I přes nepříznivý průběh závodu nakonec dokázala vybojovat nesmírně cennou bronzovou medaili. Její nakažlivý úsměv rozzářil i řady českých fanoušků.

Jana Czeczinkarová vybojovala na ME bronz

Hned v úvodním závodě evropského šampionátu v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau získala Česká republika díky Janě Czeczinkarové medaili. V kategorii U23 vybojovala bronz.

Program cyklokrosového mistrovství Evropy

Poslední říjnovou sobotu a neděli se bude na mistrovství Evropy v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau rozdávat pět sad medailí. Podaří se našim reprezentantům získat některou z nich?

Ondřej Zelený vybojoval titul mistra Evropy

Na mistrovství Evropy Masters 2016 v Trnavě vybojovali naši cyklokrosaři a cyklokrosařky řadu výborných výsledků. Tím nejcennějším byl titul Ondřeje Zeleného, který se stal mistrem Evropy v kategorii M 35-39.

Čeští cyklokrosaři míří na mistrovství Evropy

Poslední říjnový víkend je na programu mistrovství Evropy v cyklokrosu, které se koná ve francouzském Pont-Chateau. Mezi startujícími nebudou chybět ani čeští reprezentanti, kteří nastoupí ve všech pěti věkových kategoriích.

Partnerem českého cyklokrosu je FORCE

Společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. byla založena v roce 1991 jako specializovaný velkoobchod i maloobchod. U vzniku společnosti stáli tři společníci, z jejichž jmen byl odvozen název KCK. V současnosti má firma KCK pouze jediného majitele, kterým je pan Dalibor Kmenta, který úspěšně stojí v čele společnosti již od roku 1995.

Aktuální zprávy ze Světového poháru

Předposlední říjnová neděle má na programu závod Světového poháru z nizozemského Valkenburgu. V průběhu dne budeme z dějiště informovat o aktuálním dění.

Létající Holanďan bude jezdit v českých barvách

Novou tváří v českém cyklokrosu se stal od úvodního závodu sezony v Táboře Tomáš Kopecký, který se narodil a žije v Nizozemsku. V neděli oblékne poprvé reprezentační dres, symbolicky v nizozemském Valkenburgu.

Soutěž o lístky na mistrovství Evropy

Chcete vyhrát lístky na mistrovství Evropy 2017 v Táboře? Stačí jen správně natipovat přesné umístění nejlepšího českého cyklokrosaře v nedělním závodě Světového poháru ve Valkenburgu.

| 1 << 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 >> 68 |