Aktuality

Světový pohár v Táboře i se Štybarem

První evropskou zastávkou cyklokrosového seriálu Světového poháru bude okruh v areálu Komora v Táboře v neděli 23. října. A bude u toho i pětinásobný světový šampion Zdeněk Štybar. V Táboře bude startovat po dlouhých jedenácti letech, když tehdy vystoupil na stupně vítězů.

Boroš ve Fayetteville při SP dojel desátý

Jediný český cyklokrosař na startu druhého závodu Světového poháru v americkém Fayetteville Michael Boroš skončil desátý. Stejně jako před týdnem ve Waterloo vyhrál Belgičan Eli Iserbyt, který obhajuje celkové prvenství. Boroš si polepšil oproti úvodnímu dílu o čtyři příčky. Za týden se cyklokrosová elita představí v Táboře.

Druhý závod v Dohňanech již Štybar vyhrál

Po druhém místě v sobotním závodu Slovenského poháru v Dohňanech (C2) za Belgičanem Wardem Huybsem dnes již Štybar svého hlavního soupeře na stejném místě porazil. Češi vyhráli všechny závody. Mezi ženami byla první Kristýna Zemanová před Pavlou Havlíkovou a mezi juniory vyhrál Václav Ježek před Filipem Samcem.

Češi vládli Slovenskému poháru v Dohňanech

Výborně si vedli naši cyklokrosaři při druhém závodu Slovenského poháru na Grand Prix Dohňany. Kristýna Zemanová mezi ženami a junior Václav Ježek (oba Brilon Racing Team MB) své závody ovládli. Po delší době jel v terénu i Zdeněk Štybar a nevedl si špatně, když skončil druhý a zaostal o 17 vteřin za Wardem Huybsem z Belgie což je před jeho startem při závodu SP v Táboře dobrým příslibem.

Boroš dojel v Fayetteville pátý

Český jezdec Michael Boroš vybojoval v dějišti loňského světového šampionátu páté místo v závodě kategorie C1. Zvítězil Belgičan Lander Loockx, za nímž Boroš zaostal o 26 vteřin a na bronzovou pozici Američana Curtise Whitea mu chyběla jediná vteřina. Tento závod byl prověrkou před zítřejším druhým podnikem SP.

Cyklokrosová reprezentace se připravuje v Táboře

V Táboře se sešla česká krosová reprezentace a od pondělí do čtvrtka pod vedením kouče Petra Kloučka a dvou jeho asistentů Petra Dlaska a Michala Bednáře absolvuje do čtvrtka soustředění. "Budeme trénovat na silnici, ale i v terénu a věřím, že před závodem Světového poháru na zdejší trati si s ní všichni dostatečně seznámí. Máme zde od začátku 17 juniorů, juniorek a krosařů kategorie U23," řekl Petr Klouček.

Vaníček slavil vítězství v Podbrezové

Jezdec celku ČEZ Cyklo team Tábor Šimon Vaníček vyhrál závod kategorie C2 v Podbrezové na Slovensku. Spolu s ním vystoupili na stupně vítězů další Češi Jakub Říman a Patrik Černý. Uspěli i junioři Ondřej Novotný a Jakub Kuba skončili na druhém a třetím místě za vítězným domácím Matthiasem Schwarzbacherem.

Štybar mezi nejlepšími na premiérovém MS v gravelu

Největší česká naděje pro závos Světového poháru v cyklokrosu v Táboře Zdeněk Štybar obsadil výborné osmé místo na premiérovém mistrovství světa v gravelových závodech v Itálii. Prvním šampionem v tomto rozvíjejícím se cyklistickém odvětví, v němž se jezdí na silničním typu kol upravených pro štěrkové cesty, se stal Belgičan Gianni Vermeersch. Štybara dělilo od bronzového Mathie van der Poela z Nizozemí pouhých 18 vteřin.

Na úvodu SP kralovali Belgičané a Nizozemky, Boroš čtrnáctý

Tak jak skončil minulý ročník Světového poháru, tak začal i ten letošní. V americkém Waterllo byli nejlepší Belgičané a ženám naprosto jasně kralovaly Nizozemky. Jediný český zástupce na startu Michael Boroš obsadil na úvod nového ročníku čtrnácté místo.

Boroš skončil sedmý v generálce na SP

Sedmé místo obsadil Michael Boroš v generálce před zahájením Světového poháru. V místě úvodního podniku SP ve Waterloo vyhrál závod první kategorie kalendáře UCI nizozemský jezdec Lars van der Haar, Boroš za ním ale zaostalo pouhých deset vteřin. Závod ženy vyšel nejlépe domácí Claře Honsingerové.

| 1 << 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 >> 161 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

Záznamy závodů na webu ČT sport:

MS Hoogerheide 2023
štafety
junioři x juniorky
ženy elite x muži U23
ženy U23 x muži elite

TOI TOI Cup 2022
Holé Vrchy, Hlinsko, Jičín, Veselí nad Lužnicí, Slaný, Kolín, Rýmařov, Mladá Boleslav

Světový pohár 2022/2023
Waterloo - ženy x muži elite
Fayetteville - ženy x muži elite
Tábor - ženymuži elite
Maasmechelen - ženymuži elite
Beekse Bergen - ženymuži elite
Overijse - ženy x muži elite
Hulst - ženy x muži elite
Antwerpen - ženy x muži elite
Dublin - ženy x muži elite
Val di Sole - ženy x muži elite
Gavere - ženy x muži elite
Zonhoven - ženy x muži elite
Benidorm - ženy x muži elite
Besancon - ženy x muži elite

Šoty z pořadu BBV
Tiskovka k TTC 22.9.2022
TOI TOI Cup Holé Vrchy

TOI TOI Cup Hlinsko
TOI TOI Cup Slaný
TOI TOI Cup Kolín
TOI TOI Cup Rýmařov
TO před MČR Mladá Boleslav
MČR Mladá Boleslav

Jednou větou

08.02.2023 - Rekapitulace MS v Hoogerheide 2023 - zdroj YouTube.

18.10.2022 - Výsledky z druhého dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 12.10.2022 a průběžné výsledky.

08.10.2022 - Výsledky z prvního dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 5.10.2022

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail