Aktuality

Změny v Milovicích a Čáslavi

První listopadový víkend pokračuje letošní ročník Toi Toi Cupu pátým a šestým dílem v Holých Vrších a Milovicích. Mimo tradiční mládežnické kategorie byl změněn původní rozpis v Milovicích a Čáslavi.

Cyklokrosu chybí vzor. Můžou jím být Boroš s Ťoupalíkem, věří Dlask

Před rokem v létě převzal Petr Dlask po Stanislavu Bambulovi funkci trenéra české cyklokrosové reprezentace. Na konci sezony pak se svými svěřenci slavil dvě stříbra na světovém šampionátu v belgickém Heusden-Zolderu. „To bylo hrozně pozitivní pro celý národní tým,“ říká čtyřicetiletý trenér. Reprezentaci ale podle něj chybí vzor, ke kterému by mladší závodníci vzhlíželi.

Víkend plný cyklokrosu

Po třítýdenním pohárovém půstu se bude na domácí scéně opět závodit. Během prvního listopadového víkendu se pojedou dva závody letošního Toi Toi Cupu – v sobotu Holé Vrchy a v neděli Milovice.

Za rok zamíří evropská elita do Tábora

Cyklokrosaři mají první vrchol sezony za sebou. Po letošním mistrovství Evropy ve francouzském Pont-Chateau se bude konat to příští na jihu Čech v Táboře. Táborští organizátoři převzali v závěru šampionátu pomyslnou štafetu.

M. Boroš: „Už bych chtěl stát na pódiu“

Jediný český zástupce v kategorii mužů Elite Michael Boroš skončil sice na mistrovství Evropy osmnáctý. Ale nebýt defektu, umístění mohlo být podstatně lepší.

Evropský šampionát pokračuje třemi závody

Nedělní program evropského šampionátu v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau zahájí v 11 hodin junioři. Mezi nimi i šestice českých reprezentantů.

J. Czeczinkarová: „Nohy jsem měla totálně kovové“

Jana Czeczinkarová patřila k favoritkám kategorie U23 mistrovství Evropy v cyklokrosu. I přes nepříznivý průběh závodu nakonec dokázala vybojovat nesmírně cennou bronzovou medaili. Její nakažlivý úsměv rozzářil i řady českých fanoušků.

Jana Czeczinkarová vybojovala na ME bronz

Hned v úvodním závodě evropského šampionátu v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau získala Česká republika díky Janě Czeczinkarové medaili. V kategorii U23 vybojovala bronz.

Program cyklokrosového mistrovství Evropy

Poslední říjnovou sobotu a neděli se bude na mistrovství Evropy v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau rozdávat pět sad medailí. Podaří se našim reprezentantům získat některou z nich?

Ondřej Zelený vybojoval titul mistra Evropy

Na mistrovství Evropy Masters 2016 v Trnavě vybojovali naši cyklokrosaři a cyklokrosařky řadu výborných výsledků. Tím nejcennějším byl titul Ondřeje Zeleného, který se stal mistrem Evropy v kategorii M 35-39.

| 1 << 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 >> 69 |