Aktuality

Radomír Šimůnek novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor

Ve čtvrtek 3. března se v táborském sportovním areálu Komora konala tisková konference ČEZ Cyklo Teamu Tábor.
Táborský cyklokrosový tým ČEZ CT Tábor se chce vzorně připravit na mistrovství Evropy, které se v Táboře pojede příští rok.

Stanislav Bambula v čele Jihočeského svazu cyklistiky

Stanislav Bambula byl zvolen novým předsedou Jihočeského svazu cyklistiky.

Reprezentanti s partnerem Škoda na MS v Zolderu

Autosalon Louda auto Poděbrady podpořil na letošním mistrovství světa v belgickém Zolderu cyklokrosovou reprezentaci zapůjčením osobního automobilu Škoda Octavia.

„Jsem spokojený,“ říká po světovém šampionátu v cyklokrosu trenér Dlask

Čeští reprezentanti získali na mistrovství světa v belgickém Zolderu dvě medaile. Proti poslednímu světovému šampionátu v Táboře, kde vyšli naši cyklokrosaři naprázdno, tedy výrazné zlepšení.

R. Šimůnek: „První desítka se počítá“

Radomír Šimůnek dosáhl letos devátým místem na mistrovství světa v Zolderu nejlepšího výsledku v silné mezinárodní konkurenci.

Premiérový titul pro domácího Wout van Aerta

Za šíleného jásotu belgických fanoušků si dojel domácí jezdec Wout van Aert pro premiérový titul v kategorii Elite.

Ťoupalík: „Jsem blbec. Nic víc, nic míň.“

Nejdřív radost, pak zklamání. Adam Ťoupalík si během necelých deseti minut prožil smíšené pocity.

Ťoupalík předčasně oslavoval titul, nakonec získal stříbro!

Adam Ťoupalík se v předpoledním kole předčasně radoval ze zisku titulu mistra světa. Přesto dokázal ještě dohnat ztrátu a vybojoval stříbro!

Skandál na MS: Mladá Belgičanka měla v kole motorek!

Při cyklokrosovém MS v Zolderu se provalil skandál. Belgičanka Femke van den Driessche měla v kole při závodě zabudovaný motorek!

Nosková: Jsem hrozně spokojená, myslela jsem, že trať není pro mě

Po loňské a trošku nečekané odmlce na domácím šampionátu v Táboře přidala další cenný kov do medailové sbírky českého cyklokrosu Nikola Nosková.

| 1 << 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 >> 65 |