Aktuality

Pamětník u reprezentace vynechal jen jeden šampionát

Pořadatelství 67. ročníku domácího šampionátu přiklepla cyklokrosová komise v polovině února v Táboře na schůzce organizátorů Toi Toi Cupu Mladé Boleslavi. V sobotu 13. ledna se budou v městě automobilů v parku Štěpánka rozdělovat tituly v kategorii mužů a žen. Ředitelem závodu je Antonín Ungerman, zároveň současný asistent reprezentačního trenéra Petra Dlaska.

Kalendář závodů Toi Toi Cupu na sezonu 2017/18 je zatím neoficiální

Šéf cyklokrosové komise Petr Balogh se dnes v Táboře sešel s organizátory Toi Toi Cupu, kde se rozhodlo o kalendáři závodů na příští sezonu.

Sestřih závodů Toi Toi Cup 2016 a MČR Hlinsko 2017

Agentura Cyklistika ve spolupráci s Českou televizí vyrobila sestřih závodů Toi Toi Cup 2016 a MČR Hlinsko 2017 s komentářem Marka Svačiny.

Kateřina Nash dokázala porazit i krasobruslení

Nejsledovanějším sportem posledního lednového týdne byl závod žen kategorie Elite na mistrovství světa v cyklokrosu v lucemburském Bielesu, ve kterém Kateřina Nash vybojovala bronzovou medaili.

Kateřina Nash na čtyři roky v cyklokrosové komisi UCI

Kateřina Nash a Švýcar Simon Zahner byli zvoleni v průběhu cyklokrosového mistrovství světa v lucemburském Bieles do cyklokrosové komise UCI, která zastupuje závodníky.

Havlíková má zlomené žebro

Teprve až úterní lékařské vyšetření v liberecké nemocnici prokázalo zlomeninu žebra české reprezentantky Pavly Havlíkové.

Bič v roli velkého baviče a stále smějící se Katka

Ohlédnutí za světovým šampionátem v lucemburském Bielesu očima redaktora Petra Hofbauera.

Štěstí přeje připraveným

Reprezentační kouč Petr Dlask krátce zhodnotil vystoupení českých reprezentantů na světovém šampionátu.

Belgičan van Aert obhájil titul mistra světa

V nejprestižnějším závodu šampionátu obhájil titul mistra světa Belgičan W. Van Aert. Český mistr Michael Boroš dosáhnul ve své kariéře nejlepšího umístění na mistrovství světa, když dojel na sedmém místě.

Fotogalerie z MS

Fotograf Jaroslav Svoboda poslal první várku z letošního mistrovství světa v lucemburském Bielesu.