Aktuality

V Plzni na státní svátek 28.10.2022

Tradiční město cyklokrosu Plzeň Vás zve na zcela novou trať v areálu Škodalandu u Borské přehrady.  Více info na www.cyklokrosplzen.cz

I bez tria hvězd v bude v Táboře hvězdné obsazení

Světový pohár se po dvou amerických závodech přesouvá do Evropy. A první zastávkou bude závod v Táboře. V neděli 23. října se na jihu Čech pojede třetí podnik a největším tahákem je start Zdeňka Štybara. Závod SP se zde pořádá již poosmnácté, ale jely se zde také i tři světové šampionáty a letošní závod je velkou generálkou na ten čtvrtý, jenž se v Táboře pojede v roce 2024.

Světový pohár v Táboře i se Štybarem

První evropskou zastávkou cyklokrosového seriálu Světového poháru bude okruh v areálu Komora v Táboře v neděli 23. října. A bude u toho i pětinásobný světový šampion Zdeněk Štybar. V Táboře bude startovat po dlouhých jedenácti letech, když tehdy vystoupil na stupně vítězů.

Boroš ve Fayetteville při SP dojel desátý

Jediný český cyklokrosař na startu druhého závodu Světového poháru v americkém Fayetteville Michael Boroš skončil desátý. Stejně jako před týdnem ve Waterloo vyhrál Belgičan Eli Iserbyt, který obhajuje celkové prvenství. Boroš si polepšil oproti úvodnímu dílu o čtyři příčky. Za týden se cyklokrosová elita představí v Táboře.

Druhý závod v Dohňanech již Štybar vyhrál

Po druhém místě v sobotním závodu Slovenského poháru v Dohňanech (C2) za Belgičanem Wardem Huybsem dnes již Štybar svého hlavního soupeře na stejném místě porazil. Češi vyhráli všechny závody. Mezi ženami byla první Kristýna Zemanová před Pavlou Havlíkovou a mezi juniory vyhrál Václav Ježek před Filipem Samcem.

Češi vládli Slovenskému poháru v Dohňanech

Výborně si vedli naši cyklokrosaři při druhém závodu Slovenského poháru na Grand Prix Dohňany. Kristýna Zemanová mezi ženami a junior Václav Ježek (oba Brilon Racing Team MB) své závody ovládli. Po delší době jel v terénu i Zdeněk Štybar a nevedl si špatně, když skončil druhý a zaostal o 17 vteřin za Wardem Huybsem z Belgie což je před jeho startem při závodu SP v Táboře dobrým příslibem.

Boroš dojel v Fayetteville pátý

Český jezdec Michael Boroš vybojoval v dějišti loňského světového šampionátu páté místo v závodě kategorie C1. Zvítězil Belgičan Lander Loockx, za nímž Boroš zaostal o 26 vteřin a na bronzovou pozici Američana Curtise Whitea mu chyběla jediná vteřina. Tento závod byl prověrkou před zítřejším druhým podnikem SP.

Cyklokrosová reprezentace se připravuje v Táboře

V Táboře se sešla česká krosová reprezentace a od pondělí do čtvrtka pod vedením kouče Petra Kloučka a dvou jeho asistentů Petra Dlaska a Michala Bednáře absolvuje do čtvrtka soustředění. "Budeme trénovat na silnici, ale i v terénu a věřím, že před závodem Světového poháru na zdejší trati si s ní všichni dostatečně seznámí. Máme zde od začátku 17 juniorů, juniorek a krosařů kategorie U23," řekl Petr Klouček.

Vaníček slavil vítězství v Podbrezové

Jezdec celku ČEZ Cyklo team Tábor Šimon Vaníček vyhrál závod kategorie C2 v Podbrezové na Slovensku. Spolu s ním vystoupili na stupně vítězů další Češi Jakub Říman a Patrik Černý. Uspěli i junioři Ondřej Novotný a Jakub Kuba skončili na druhém a třetím místě za vítězným domácím Matthiasem Schwarzbacherem.

Štybar mezi nejlepšími na premiérovém MS v gravelu

Největší česká naděje pro závos Světového poháru v cyklokrosu v Táboře Zdeněk Štybar obsadil výborné osmé místo na premiérovém mistrovství světa v gravelových závodech v Itálii. Prvním šampionem v tomto rozvíjejícím se cyklistickém odvětví, v němž se jezdí na silničním typu kol upravených pro štěrkové cesty, se stal Belgičan Gianni Vermeersch. Štybara dělilo od bronzového Mathie van der Poela z Nizozemí pouhých 18 vteřin.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 155 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

Záznamy závodů na webu ČT sport:

MS Hoogerheide 2023
štafety
junioři x juniorky
ženy elite x muži U23
ženy U23 x muži elite

TOI TOI Cup 2022
Holé Vrchy, Hlinsko, Jičín, Veselí nad Lužnicí, Slaný, Kolín, Rýmařov, Mladá Boleslav

Světový pohár 2022/2023
Waterloo - ženy x muži elite
Fayetteville - ženy x muži elite
Tábor - ženymuži elite
Maasmechelen - ženymuži elite
Beekse Bergen - ženymuži elite
Overijse - ženy x muži elite
Hulst - ženy x muži elite
Antwerpen - ženy x muži elite
Dublin - ženy x muži elite
Val di Sole - ženy x muži elite
Gavere - ženy x muži elite
Zonhoven - ženy x muži elite
Benidorm - ženy x muži elite
Besancon - ženy x muži elite

Šoty z pořadu BBV
Tiskovka k TTC 22.9.2022
TOI TOI Cup Holé Vrchy

TOI TOI Cup Hlinsko

Jednou větou

18.10.2022 - Výsledky z druhého dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 12.10.2022 a průběžné výsledky.

08.10.2022 - Výsledky z prvního dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 5.10.2022

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail