Česky English

Aktuality

Zlato pro Nizozemku Worst, Nosková nakonec šestá

Obhájkyně titulu Evie Richardsová v kategorii U23 sice nedokázala obhájit loňské zlato, přesto byla se třetím místem spokojena. Zlato získala Nizozemka A. Worst, která se po celý závod pohybovala na čele závodu a o svém vítězství rozhodla až posledním kole. Z českých krosařek si vedla nejlépe Nikola Nosková, která skončila šestá.

Všechny medaile pro Brity

Cyklokrosaři Velké Británie ovládli závod juniorů. Obsadili kompletní stupně vítězů.

Sobotní klouzačka udělala trať ještě náročnější

Světový šampionát v lucemburském Bielesu začíná. V 11 hodin vyrazí jako první do terénu junioři.

Jak překvapit Marianne? Předjet jí a ujet

Největší české medailové želízko Kateřina Nash si v pátek odpoledne vyzkoušela v dějišti šampionátu místní trať. S úsměvem na tváři objela dvě kola a pak vyrazila na hotel.

Kopecký doufá v první desítku

Nejlepším českým juniorem v posledních závodech Světového poháru byl Tomáš Kopecký. Poprvé si vyzkoušel trať v pátek odpoledne a všechny náročné pasáže bez problémů zvládl. „Je to moc hezká trať, ale je strašně náročná a technická. Zdá se, že by mi měla maximálně vyhovovat,“ přiznal.

Adam Ťoupalík nebude kvůli zranění startovat na mistrovství světa

České medailové želízko v kategorii U23 Adam Ťoupalík bude chybět na startu mistrovství světa v lucemburském Bielesu.

Informace a novinky z MS v Bielesu

Přinášíme pár zajímavostí z 68. mistrovství světa v cyklokrosu.

Odborníci tipují české medailisty na mistrovství světa

Všichni cyklokrosoví fanoušci se ptají, jak si povedou čeští reprezentanti na mistrovství světa v lucemburském Bielesu. Kolik získají medailí a jakou hodnotu budou mít?

Partneři české cyklokrosové reprezentace pro rok 2017

Česká cyklokrosová reprezentace představila své partnery pro rok 2017. Po 18 letech dochází ke změně cyklokrosového reprezentačního dresu, kdy firmu Škoda Auto a.s. nahradí noví partneři, a to společnosti ČEZ a.s., Janev a KCK Cyklosport – Mode s.r.o. propagující značku Force.

Nash celkově třetí, dařilo se i mužům

Tři ze čtyř výher slavili v posledním závodě Světového poháru v Hoogerheide domácí Nizozemci. O jediný úspěch zbytku světa se postaral Brit Brit T. Pidcock v kategorii juniorů.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 71 |

Odpočet do ME 2017

Do startu zbývá: 46 let 127 dnů
2 hodiny 11 minut 3 vteřiny

Jednou větou

19.9.2017 - Řídící výbor UCI dnes v norském Bergenu rozhodl mimo jiné o přidělení cyklokrosového MS 2020 Švýcarsku - pojede se v Dübendorfu u Curychu. Připomínáme, že MS 2018 se koná v nizozemském Valkenburgu a MS 2019 v dánském Bogense.Počasí

Předpověď počasí

close
detail