Česky English

Aktuality

V Zolderu bude Kateřina Nash hájit bílý dres lídryně Světového poháru

Cyklokrosaři si neodpočinou ani o vánočních svátcích. Čtyři dny po závodu v Namuru pokračuje Světový pohár sedmým dílem v belgickém Zolderu. Ve startovní listině čtyř závodů je přihlášeno jednadvacet českých reprezentantů, v čele s průběžnou lídryní kategorie žen Kateřinou Nash a trojnásobným mistrem světa Zdeňkem Štybarem.

Šestou zastávkou Světového poháru je dnes belgický Namur

Šestým závodem dnes pokračuje devítidílný seriál Světového poháru v belgickém Namuru. Mezi startujícími nechybí ani patnáct českých reprezentantů, v čele s průběžnou lídryní kategorie žen Kateřinou Nash.

Junioři si připíšou body až po domácím šampionátu dospělých

Junioři už sice mají za sebou mistrovství republiky, ale jejich bodové konto ve světovém ratingu UCI se zatím nerozrostlo. Vysvětlení přináší bývalý mezinárodní rozhodčí Miroslav Janout.

PF 2020

... vydařený start do roku 2020 ...

Jakub Ťoupalík chybí v nominaci na Světové poháry v Belgii

Jezdec Cycling Academy Tábor Jakub Ťoupalík chybí v nominaci na nejbližší dva Světové poháry v Belgii. Po lednovém mistrovství republiky v Jičíně ukončí cyklokrosovou sezonu a začne přípravu na silnici.

Michael Boroš mezi nejlepšími sportovci kraje

V 55. ročníku ankety Sportovec regionu jihočeského kraje se prosadil i trojnásobný mistr republiky v cyklokrosu Michael Boroš. V kategorii jednotlivců obsadil páté místo a navíc se stal „Hvězdou Deníku“.

Lídryně SP K. Nash míří do oblíbeného Namuru, kde už dvakrát vyhrála

Kateřina Nash pojede hájit průběžné vedení ve Světovém poháru do oblíbené destinace v belgickém Namuru, kde už dokázala dvakrát zvítězit.

V Uničově se dnes bojuje o mládežnické tituly

Vrchol domácí cyklokrosové sezony je tady. V Uničově se dnes budou rozdělovat tituly v mládežnických kategoriích, poté budou následovat závody kategorie C1 mužů i žen.

Tereza Vaníčková a Michael Boroš mají nejblíže k prvenství v Toi Toi Cupu

Závody žen a mužů v Uničově jsou zařazeny do kategorie C1, takže na startu nebudou chybět ani zahraniční účastníci. Poslední závod letošního ročníku Toi Toi Cupu přinese i rozuzlení závěrečné tajenky v podobě konečného pořadí seriálu. Nejblíže k prvenství mají Tereza Vaníčková (Ivar CS – Author team) a Michael Boroš (ČEZ Cyklo team Tábor).

Potvrdí favorité na titul svoje ambice nebo překvapí někdo další?

Poslední závod letošního roku v Čechách nabídne hned dvě zápletky. Mládežnické kategorie budou v Uničově bojovat o mistrovské tituly a navíc se na severu Moravy rozhodne o konečném pořadí letošního ročníku Toi Toi Cupu. Kdo má v jednotlivých kategoriích největší šance?

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail