Aktuality

Změny v programu mistrovství republiky

Vzhledem k požadavkům České televize došlo ke změně rozpisu mistrovství republiky, které se uskuteční v neděli 15. ledna v Mladé Boleslavi.

EP v cyklokrosu: Sedm různých povrchů i průjezd vysokou pecí

Radovan Šťastný už podruhé v industriálním prostředí Dolních Vítkovic vytvořil specifickou trať, na které se v prosinci v ostravské premiéře pojed Evropský pohár cyklokrosařů. Organizátorům a zástupcům Českého svazu cyklistiky se na pořádání Evropského poháru podařilo vyjednat pětiletý kontrakt s Evropskou cyklistickou unií (UEC). Před Šťastným tak stojí úkol posunout loňský závod na mezinárodní úroveň. Co se v dynamickém a stále živém prostředí Dolních Vítkovic za rok změnilo? A co vše krosaře o víkendu 17. a 18. prosince čeká, přiblížil Radovan Šťastný v rozhovoru.

Finále Kolárna Oderského poháru

Na sněhem pocukrované, přemrzlé a rychlé trati se pustila v sobotu do boje o poslední body do celkového pořadí Oderského poháru necelá stovka cyklokrosařů všech věkových kategorií. Vítězem hlavního závodu se stal polský cyklokrosař Piotr Brzozka před Petrem Hamplem (Pells) a Tomášem Kalitou (Head Pro Team Opava), v ženách pak zvítězila Denisa Bravencová (Cyklo Team Kolárna).

Trať v Čáslavi doznala značných změn

V sobotu 26.listopadu čeká na domácí mladé cyklokrosaře již sedmý díl TOI TOI Cupu - tentokrát v Čáslavi je na programu tzv, "malý" TOI TOI Cup , což znamená, že je to národní závod pro kategorie žáci, kadeti, kadetky, junioři, juniorky. Ale při "Grand Prix Středočeského kraje" se pojedou i veřejné závody pro kategorie Open muži a Open ženy.

Na Slovenském poháru dvě české výhry

Dvě výhry vybojovali čeští jezdci v dalším podniku Slovenského poháru, který se dnes jako podnik druhé kategorie Grand Prix Trnava. Na nejvyšší stupeň vystoupila Kristýna Zemanová, která přijela do cíle s náskokem 50 vteřin před Italkou Alessií Bulleriovou a třetí Pavla Havlíková byla pomalejší o další vteřinu.

Pietersová a Vanthourenhout vítězí v Overijsem, z našich nejlepší Julia Kopecky

Šestý díl seriálu Světového poháru přivítala bahnivá trať v belgickém Overijse a z vítězství se poprvé v sezoně radovali Puck Pietersová z Nizozemí a domácí Michael Vanthourenhout. Nejlepší z českých zástupců byla Julia Kopecky, která na body ve Světovém poháru dosáhl poprvé v kariéře jedenadvacátým místem, Michale Boroš po nevydařeném závodu dojel čtyřiadvacátý.

V Šamorínu výhra Zemanové a Rubeše

Dvě vítězství vybojovali čeští jezdci ve druhém závodu v Šamorínu v rámci Slovenského poháru, který se tentokrát jel jako podnik první kategorie kalendáře UCI. Na nejvyšší stupeň vystoupili v závodu žen Kristýna Zemanová (Brilon Raning Team MB) a junior Daniel Rubeš (Expres CZ - TUFO Team Kolín).

Havlíková vyhrála další závod Slovenského poháru

Pavla Havlíková z Lawi Junior Teamu vyhrála další závod Slovenského poháru, kterým byla Grand Prix X-Bionic v Šamoríně. Devětatřicetiletá krosařka si na své konto připsala již čtvrtý vítězný závod kategorie C2 kalendáře UCI, navíc třetí skončila další Češka Nikola Bajgerová a mezi ně se dokázala vklínit Alessia Bulleriová z Itálie.

Ve Slaném dvojnásobný triumf ČEZ Cyklo Team Tábor

Dvojnásobným triumfem skončil pro muže ČEZ Cyklo Team Tábor šestý podnik seriálu TOI TOI Cupu, který se jel v sídle hlavního partnera seriálu firmy TOI TOI ve Slaném. Své první vítězství vybojoval v této prestižní soutěži Matyáš Fiala, který za sebou nechal týmového kolegu Šimona Vaníčka o minutu, třetí skončil Jakub Říman (Auto Škoda Ml. Boleslav).

Říman vyhrál závod v Hittnau

Prvenství vybojoval Jakub Říman (Auto Škoda Ml. Boleslav) v závodu druhé kategorie ve švýcarském Hittnau. Na tradičním závodu zdolal o dvě vteřiny Gioele Bertoliniho z Itálie a třetí skončil se ztrátou 19 vteřin domácí Loris Rouiller.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 161 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

Záznamy závodů na webu ČT sport:

MS Hoogerheide 2023
štafety
junioři x juniorky
ženy elite x muži U23
ženy U23 x muži elite

TOI TOI Cup 2022
Holé Vrchy, Hlinsko, Jičín, Veselí nad Lužnicí, Slaný, Kolín, Rýmařov, Mladá Boleslav

Světový pohár 2022/2023
Waterloo - ženy x muži elite
Fayetteville - ženy x muži elite
Tábor - ženymuži elite
Maasmechelen - ženymuži elite
Beekse Bergen - ženymuži elite
Overijse - ženy x muži elite
Hulst - ženy x muži elite
Antwerpen - ženy x muži elite
Dublin - ženy x muži elite
Val di Sole - ženy x muži elite
Gavere - ženy x muži elite
Zonhoven - ženy x muži elite
Benidorm - ženy x muži elite
Besancon - ženy x muži elite

Šoty z pořadu BBV
Tiskovka k TTC 22.9.2022
TOI TOI Cup Holé Vrchy

TOI TOI Cup Hlinsko
TOI TOI Cup Slaný
TOI TOI Cup Kolín
TOI TOI Cup Rýmařov
TO před MČR Mladá Boleslav
MČR Mladá Boleslav

Jednou větou

08.02.2023 - Rekapitulace MS v Hoogerheide 2023 - zdroj YouTube.

18.10.2022 - Výsledky z druhého dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 12.10.2022 a průběžné výsledky.

08.10.2022 - Výsledky z prvního dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 5.10.2022

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail