Česky English

Aktuality

V Táboře se seká a seká

"Již potřetí sečeme trať mistrovství světa. Bohužel nás vyšplouchlo teplé počasí a ta mrcha pořád roste. Snad naposledy," informoval nás Petr Balogh, jednatel Agentury Cyklistika, z Odpočinkového areálu Komora.

Zpráva z cyklokrosu v Bohuňovicích

Deštivo a na jedničku zorganizovaný závod. Tak by se dal charakterizovat další díl Supshop.cz Oderského poháru v Bohuňovicích. Přinášíme vám z něj výsledky, fotky a jedno super video.

Forbes – Královské dresy Kalas

V listopadovém vydání časopisu Forbes vyšel článek o velkém úspěchu firmy specializující se na cyklistické oblečení, která mimo jiné podporuje ČEZ CT Tábor a českou cyklistickou reprezentaci.

Tiskovka k MS 2015 na Nově

Tisková konference k mistrovství světa 2015 v Táboře, jenž se konala v úterý 4. listopadu v Praze, se těšila nebývalému zájmu hostů včetně zástupců médií. Dostavilo se jich přes sedmdesát. Podívejte se na reportáž, kterou natočila a odvysílala TV Nova.

Superprestige #3 Ruddervoorde – Ve finiši měl nejvíce sil Tom Meeusen

Rozuzlení třetího dílu seriálu přineslo až dech beroucí poslední kolo. Ve spurtu byl nakonec nejlepší jezdec týmu Telenet Fidea, když porazil Mathieu van der Poela, Klaase Vantornouta a Svena Nyse. Jediný Čech v cíli byl 23. Michael Boroš. Závod žen opanovala mistryně Evropy Sanne Cant, Pavla Havlíková skončila pátá.
 

Pavla Havlíková také stříbrná

Česká výprava si z mistrovství Evropy 2014 veze domů bohatou medailovou sbírku. Tři cenné kovy jsou velkým úspěchem. V podstatě se vyplnila očekávání reprezentačního trenéra Stanislava Bambuly. V posledním závodě šampionátu - tedy kategorii ženy elite - nestačila Pavla Havlíková pouze na Belgičanku Sanne Cant, a sice o pouhé tři sekundy. Třetí byla Britka Nikki Harris.

Další česká medaile - Jakub Skála vybojoval bronz

Vedoucí muž TOI TOI Cupu zažívá povedené období. V silné konkurenci Belgičanů a Holanďanů se dokázal prosadit na mistrovství Evropy 2014 v kategorii muži U23. Za Woutem van Aertem a Laurensem Sweeckem (oba Belgie) si dojel pro výbornou třetí příčku.

Martina Mikulášková má stříbro

Úřadující česká mistryně získala svou první velkou placku. Na mistrovství Evropy v německém Lorschi podlehla až ve spurtu Sabrině Stultiens z Nizozemí v kategorii žen juniorek (17 - 22 let). Na skvělé 5. příčce dojela teprve sedmnáctiletá Nikola Nosková, 15. byla Vendula Kuntová.

V neděli opět Superprestige v přímém přenosu na Vier.be

Belgická série pokračuje 9. listopadu v Ruddervoorde už třetím podnikem a vy ho můžete sledovat živě na internetu.České naděje na ME 2014 v Lorschi

Na evropský šampionát v Německu konající se už tuto sobotu bylo nominováno 19 závodnic a závodníků. Jaké mají šance?

| 1 << 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 >> 84 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

MS 2018 Valkenburg
juniořiženy U23 x ženy elitemuži U23muži elite

ME 2017 Tábor
juniořiženy U23muži U23ženy elitemuži elite

MČR 2018 Mladá Boleslav

TOI TOI Cup
Slaný, Veselí n.L., JabkeniceHlinskoH. VrchyUničovMiloviceKolín

Světový pohár
Iowa City - ženy x muži
Waterloo - ženy x muži
Koksijde - ženymuži
Bogense  - ženymuži
Zeven - ženymuži
Namur - ženymuži
Zolder - ženymuži
Nommay - ženymuži
Hoogerheide - ženymužiJednou větou

01.01.2018 - Bahnitý silvestrovský cyklokros svědčil nejlépe Bínovi

24.10.2017 - ME 2018 bylo přiděleno nizozemskému Rosmalenu a 2019 italskému Silvelle. Viz stránky UEC.

19.09.2017 - Řídící výbor UCI dnes v norském Bergenu rozhodl mimo jiné o přidělení cyklokrosového MS 2020 Švýcarsku - pojede se v Dübendorfu u Curychu. Připomínáme, že MS 2018 se koná v nizozemském Valkenburgu a MS 2019 v dánském Bogense.

Počasí

Předpověď počasí

close
detail