Česky English

Aktuality

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR se vrátil ze soustředění v Itálii rovnou do závodního programu

Ve dnech 29.3. – 7.4. se závodníci ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnili před nadcházející letní sezónou prvního společného soustředění v Itálii, konkrétně v přímořském městě Gatteo a Mare.

Odstartoval veletrh FOR BIKES 2016

Mistr republiky v cyklokrosu a jezdec ČEZ Cyklo Teamu Tábor Radomír Šimůnek nechyběl na slavnostním zahájení veletrhu For Bikes 2016.

ČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii

S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Do tradiční destinace vesničky Gatteo a Mare zavítal táborský tým již po několikáté. 

P. Dlask: „Zůstaňme na zemi, nemůžeme lítat v oblacích“

Premiérovou sezonu u české cyklokrosové reprezentace má za sebou trenér Petr Dlask. Prognózy expertů o dalším medailovém půstu na světovém šampionátu se nenaplnily. Loni vyšli čeští cyklokrosaři v Táboře naprázdno, letos získali dva cenné kovy.  

Radomír Šimůnek: „Cyklokros mě zase hrozně baví!“

Radomír Šimůnek se stal novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor. I přesto, že měl několik nabídek, tak se rozhodl, že zakotví na jihu Čech.

Radomír Šimůnek novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor

Ve čtvrtek 3. března se v táborském sportovním areálu Komora konala tisková konference ČEZ Cyklo Teamu Tábor.
Táborský cyklokrosový tým ČEZ CT Tábor se chce vzorně připravit na mistrovství Evropy, které se v Táboře pojede příští rok. 

Stanislav Bambula v čele Jihočeského svazu cyklistiky

Stanislav Bambula byl zvolen novým předsedou Jihočeského svazu cyklistiky.

Reprezentanti s partnerem Škoda na MS v Zolderu

Autosalon Louda auto Poděbrady podpořil na letošním mistrovství světa v belgickém Zolderu cyklokrosovou reprezentaci zapůjčením osobního automobilu Škoda Octavia.

„Jsem spokojený,“ říká po světovém šampionátu v cyklokrosu trenér Dlask

Čeští reprezentanti získali na mistrovství světa v belgickém Zolderu dvě medaile. Proti poslednímu světovému šampionátu v Táboře, kde vyšli naši cyklokrosaři naprázdno, tedy výrazné zlepšení.

R. Šimůnek: „První desítka se počítá“

Radomír Šimůnek dosáhl letos devátým místem na mistrovství světa v Zolderu nejlepšího výsledku v silné mezinárodní konkurenci.

| 1 << 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail