Aktuality

Hlinsko slibuje dramatické boje o mistrovské tituly

Nejdůležitější závod domácí sezony rozhodne v sobotu v Hlinsku o dvou nových mistrech republiky v cyklokrosu. Muži budou bojovat o medaile už po šestašedesáté, ženy po osmnácté.

Odborníci tipují medailisty mistrovství republiky

Chcete znám zajímavé tipy na vítěze a medailisty sobotního závodu mistrovství republiky žen a mužů v Hlinsku? Nechte se inspirovat a přijeďte svými hlasivkami podpořit své kandidáty na medaile, přímo do dějiště domácího šampionátu.

M. Mikulášková: „Budu maximálně spokojená, když obhájím titul“

Cyklokrosařka ČEZ Cyklo Teamu Tábor Martina Mikulášková patří jako obhájkyně titulu a díky prvenství v letošním ročníku Toi Toi Cupu k favoritkám závodu mistrovství republiky v kategorii žen.

Muži a ženy svedou v Hlinsku boje o tituly

V sobotu v Hlinsku se budou rozdělovat mistrovské tituly. Funkcionáři a pořadatelé domácího šampionátu seznámili na tiskové konferenci přítomné novináře s aktuálními novinkami.

Petr Dlask: „Všechno chce trpělivost a čas“

V belgickém Heusden - Zolderu dosáhla česká reprezentace nejlepšího letošního výsledku. V sedmém závodě Světového poháru vybojovala díky Kateřině Nash a Adamu Ťoupalíkovi dvě třetí místa. Trenér české cyklokrosové reprezentace Petr Dlask byl s dosaženými výsledky nadmíru spokojen, ale zároveň si uvědomuje propastný rozdíl v dalších kategoriích.

Nepovedený úvod a technické problémy Ťoupalíka nezastavily. Přesto vybojoval bronz.

Ani ne zrovna ideální start a technické problémy nezabránily Adamovi Ťoupalíkovi k zisku třetího místa v závodě Světového poháru, který se jel v pondělí na jeho oblíbené trati v Zolderu.

Češi získaliv Heusden - Zolderu zásluhou Ťoupalíka a Nash dvě třetí místa

V belgickém Heusden - Zolderu dnes pokračuje letošní ročník Světového poháru sedmým závodem. Ve čtyřech věkových kategoriích se představí i osmnáct českých reprezentantů.

Nosková by v Zolderu ráda skončila do patnáctky

Na letošním mistrovství světa získala NikolaNosková v kategorii U23 stříbrnou medaili. Právě na trati v Zolderu, kde v pondělí pokračuje Světový pohár sedmým závodem.

Poklidné prožití svátků vánočních a hodně radosti, štěstí a úspěchů v novém roce 2017 přeje Agentura Cyklistika

Miroslav Janout obdržel zvláštní ocenění

Cyklistický rozhodčí Miroslav Janout získal v anketě nejlepší sportovec Jihočeského kraje zvláštní ocenění.