Česky English

Aktuality

Nash nenašla v Iowě přemožitelku a přesvědčivě zvítězila

Přesvědčivou vítězkou úvodního závodu Světového poháru v Iowě se stala česká reprezentantka Kateřina Nash. Se ztrátou dvanácti vteřin si dojela pro druhé místo Američanka Kaitlin Keough. V souboji o bronz byla ve spurtu úspěšnější mistryně světa Belgičanka Sanne Cant před Nizozemkou Sophie De Boer, které zaostaly za vítězkou třicet vteřin.

Světový pohár odstartuje v neděli v Americe

Cyklokrosový Světový pohár odstartuje dvěma závody na americkém kontinentu. Premiérou bude nedělní závod v Iowě, o týden později se pojede druhý závod ve Waterloo.

Kandidáti reprezentace ukázali na soustředění nesmírnou chuť a bojovné srdce

Od prvního zářijového pondělí do čtvrtka se sešli kandidáti české cyklokrosové reprezentace na předsezonním soustředění. Kde jinde, než v Táboře. Protože právě na jihu Čech se bude první listopadový víkend konat první vrchol letošní sezony – mistrovství Evropy.

První cyklokrosové soustředění bude v Táboře!

Uplynulé dva roky absolvovala cyklokrosová reprezentace předsezónní soustředění na farmě Ptýrov. Letos nastává změna a sejde se v Táboře. Stane se tak s dostatečným předstihem již příští týden.

ČEZ CYKLO TEAM Tábor navazuje spolupráci s Centrem Kaňka

Na základě minulé spolupráce se zástupci ČEZ CYKLO TEAM Tábor a Centra Kaňka dohodli o zřízení speciálního oddílu hendikepovaných dětských sportovců. Ty děti, které navzdory svému postižení mohou a chtějí sportovat, tak současně dostanou zázemí a zkušenosti profesionálního sportovního klubu a zároveň speciální přístup asistentů z řad odborného personálu Centra Kaňka.

Cyklokrosovou sezonu začne z Čechů první Hekele

Po osmnácti letech se letos v lucemburském Bielesu dočkal svého druhého startu na cyklokrosovém světovém šampionátu Emil Hekele. A ve svých čtyřiceti letech věří, že to nebylo jeho poslední mistrovství. Svoji dvaadvacátou cyklokrosovou sezonu začne jako první z našich jezdců v Číně, kde startoval již před rokem.

Špičková sportovní akce jako mistrovství Evropy v cyklokrosu je pro region přínosem

O prvním listopadovém víkendu ve dnech 4. a 5. listopadu nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. Do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu tak zbývá už jen něco málo přes dva měsíce. Nejvýznamnější sportovní akce v České republice v roce 2017 bude přínosem pro celý táborský region.

Tábor přivítá v listopadu mistrovství Evropy v cyklokrosu

Čas nezadržitelně plyne a do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu zbývají už jen necelé tři měsíce. První listopadový víkend ve dnech 4. a 5. listopadu totiž nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. „Chystáme nejvýznamnější sportovní akci v České republice v roce 2017,“ připomíná prestiž ME v cyklokrosu šéf Agentury Cyklistika Petr Balogh.

Etapový závod Regionem Orlicka 2017

Po roce se opět juniorský cyklokrosový výběr vydal na prestižní mezinárodní silniční etapový závod Regionem Orlicka, který se konal tradičně v okolí Lanškrouna.

Táborská 24hodinovka v cyklokrosu nebude.

Z důvodu kolize s několika závody a komplikacemi s technickým zajištěním musíme oznámit, že letošní první ročník Táborské 24hodinovky v cyklokrosu se neuskuteční.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 78 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

4. SP Bogense
neděle 19.11. přímé přenosy
13:00 ženy
14:30 muži elite

5. SP Zeven
sobota 25.11. přímé přenosy
13:30 ženy
15:00 muži elite

ZÁZNAMY ZÁVODŮ NA WEBU ČT SPORT:

ME 2017 Tábor
juniořiženy U23muži U23ženy elitemuži elite

TOI TOI Cup
Slaný, Veselí n.L., JabkeniceHlinskoH. VrchyUničov

Světový pohár
Iowa City - ženy x muži
Waterloo - ženy x muži
Koksijde - ženymuži

Jednou větou

Upoutávací spot České televize na víkendové Mistrovství evropy na našem kanálu YouTube Cyklokroscz.

24.10.2017 - ME 2018 bylo přiděleno nizozemskému Rosmalenu a 2019 italskému Silvelle. Viz stránky UEC.

19.10.2017 - Výsledky závodů seriálu cyklokrosů v Lounech: závod dvojic, závod 4.10., závod 11.10.závod 18.10., celkové pořadí.

19.09.2017 - Řídící výbor UCI dnes v norském Bergenu rozhodl mimo jiné o přidělení cyklokrosového MS 2020 Švýcarsku - pojede se v Dübendorfu u Curychu. Připomínáme, že MS 2018 se koná v nizozemském Valkenburgu a MS 2019 v dánském Bogense.

Počasí

Předpověď počasí

close
detail