Aktuality

Říman vyhrál závod v Hittnau

Prvenství vybojoval Jakub Říman (Auto Škoda Ml. Boleslav) v závodu druhé kategorie ve švýcarském Hittnau. Na tradičním závodu zdolal o dvě vteřiny Gioele Bertoliniho z Itálie a třetí skončil se ztrátou 19 vteřin domácí Loris Rouiller.

Další díl TOI TOI Cupu se jede již ve čtvrtek ve Slaném

Po dvou zastávkách v jižních Čechách se bude bojovat o body do seriálu TOI TOI Cupu tentokrát na tradičním místě ve středočeském městě Slaný. A pojede se již ve čtvrtek 17. listopadu. Šestý podnik seriálu je mezinárodní závod UCI C2 pro kategorie mužů elite + muže U23, ženy elite a juniory a juniorky, pro kategorie žáci, žákyně, kadeti a kadetky je to pak závod národní.

POZOR - prodloužená doba pro přihlášení do Slaného

Pořadatelé seriálu TOI TOI Cupu se rozhodli prodloužit termín pro přihlášení k šestému dílu seriálu, který se pojede ve čtvrtek 17. listopadu ve Slaném, do úterý 15. listopadu do 9:00.

V Chýnově nejlepší Stránský

Na nové trati v Chýnově se dnes jel pátý díl TOI TOI Cupu. Letos poprvé tzv. "malý" v němž o body jely pouze mládežnické kategorie, pro kategorie elite byl připraven vložený závod. V něm jasně vyhrál po zranění se na závodní dráhu vracející Matěj Stránský (ATT Investments), druhý skončil Daniel Mayer (KC Hlinsko) a třetí Slovák Samuel Kováč. Závod žen se stal kořistí Pavly Havlíkové (Lawi Junior team).

Druhá výhra Sweecka, Borošova smůla

Velká smůla potkala pětinásobného českého šampiona Michaela Boroše v pátém závodu cyklokrosového seriálu Světového poháru. V nizozemském Beekse Bergen mu hned na startu spadl řetěz a tím pádem přišel o další možnost bojovat o umístění v elitní desítce. Podruhé za sebou vyhrál Belgičan Laurens Sweeck, závod žen v sezoně poprvé nevyhrála Nizozemka Fem van Empelová, která dnes dojela druhá za svoji krajankou Shirin van Anrooijovou.

Adam Ťoupalík a Zemanová a vybojovali letos premiérová vítězství

Premiérové výhry vybojovali dnes ve čtvrtém pokračování TOI TOI Cupu ve Veselí nad Lužnicí v elitních kategoriích Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team MB) a Adam Ťoupalík (Elkov Kasper). Oba také vedou průběžné pořadí seriálu, čtvrtý závod znamenal pro juniora Václava Ježka (Brilon Racing Team MB) čtvrtý triumf.

Světový pohár pokračuje v nizozemském Beekse Bergen

Po belgickém Maasmechelenu přivítá pátý díl seriálu Světového poháru v cyklokrosu v neděli 13. listopadu nováček mezi pořadateli tohoto seriálu nizozemský Beekse Bergen. Bohužel po Táboru a první belgické zastávce v programu opět chybí kategorie U23 a juniorů, takže o body se bude bojovat pouze v elitních kategoriích. Na startu tak budou jezdci pouze 12 zemí. Přihlášeno je 91 startujících - rovná padesátka mužů a 41 žen.

TOI TOI Cup pokračuje na jihu Čech dvěma závody

Cyklokrosová sezona je v plném běhu, prakticky každý týden se jede závod Světového poháru, jezdí se mezinárodní závody po celé Evropě i USA a pokračuje pochopitelně i domácí TOI TOI Cup. O tomto víkendu se uskuteční čtvrté a páté pokračování a oba podniky je jedou na jihu Čech. Nejprve v sobotu 12. listopadu závod kalendáře UCI C2 ve Veselí nad Lužnicí a o den později v neděli 13. listopadu národní závod pro kategorie žáci, žákyně, kadeti, kadetky v Chýnově.

Na evropském šampionátu Boroš sedmý, Zemanová osmá

Dva dobré výsledky vybojovali naši reprezentanti v dnešním programu na  evropském šampionátu v belgickém Namuru. Michael Boroš dojel v kategorii elite na sedmé místě, jen o jednu příčku níže skončila mezi ženami U23 Kristýna Zemanová. Naopak neuspěli junioři. Jeden ze spolufavoritů závodu Václav Ježek obsadil až osmnácté místo, o dvě místa před ním skončil Ondřej Novotný. Titul mezi jezdci elite vybojoval domácí Michael Vanthourenhout před obhájcem zlata Nizozemcem Larsem van der Haarem, třetí dojel Belgičan Laurens Sweeck.

Juniorka Hanáková dojela na cyklokrosovém ME šestá

Šesté místo vybojovala v úvodním dnu evropského cyklokrosového šampionátu v belgickém Namuru naše juniorka Eliška Hanáková a postarala se o náš nejlepší výsledek. Mezi muži kategorie U23 dojel Matyáš Fiala na 24. místě a evropskou šampionkou v elitní kategorii žen se stala Fem van Empelová z Nizozemí. České ženy na startu chyběly.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 161 |

TV program ČT sport

Aktuální program cyklokrosu na ČT sport

Záznamy závodů na webu ČT sport:

MS Hoogerheide 2023
štafety
junioři x juniorky
ženy elite x muži U23
ženy U23 x muži elite

TOI TOI Cup 2022
Holé Vrchy, Hlinsko, Jičín, Veselí nad Lužnicí, Slaný, Kolín, Rýmařov, Mladá Boleslav

Světový pohár 2022/2023
Waterloo - ženy x muži elite
Fayetteville - ženy x muži elite
Tábor - ženymuži elite
Maasmechelen - ženymuži elite
Beekse Bergen - ženymuži elite
Overijse - ženy x muži elite
Hulst - ženy x muži elite
Antwerpen - ženy x muži elite
Dublin - ženy x muži elite
Val di Sole - ženy x muži elite
Gavere - ženy x muži elite
Zonhoven - ženy x muži elite
Benidorm - ženy x muži elite
Besancon - ženy x muži elite

Šoty z pořadu BBV
Tiskovka k TTC 22.9.2022
TOI TOI Cup Holé Vrchy

TOI TOI Cup Hlinsko
TOI TOI Cup Slaný
TOI TOI Cup Kolín
TOI TOI Cup Rýmařov
TO před MČR Mladá Boleslav
MČR Mladá Boleslav

Jednou větou

08.02.2023 - Rekapitulace MS v Hoogerheide 2023 - zdroj YouTube.

18.10.2022 - Výsledky z druhého dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 12.10.2022 a průběžné výsledky.

08.10.2022 - Výsledky z prvního dílu středečních cyklokrosů v Lounech. Výsledky 5.10.2022

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail