Česky English

Aktuality

R. Dostál: "Každý rok si říkám, že už je to letos naposled"

V Uničově se dnes koná devátý díl seriálu Toi Toi Cupu a zároveň jako 14. ročník memoriálu Jaroslava Mráze. V roli ředitele závodu působí již tradičně Richard Dostál.

V Uničově cyklokrosaře nečeká procházka růžovou zahradou

Na úterní státní svátek je na programu devátý díl Toi Toi Cupu v Olomouckém kraji v Uničově.

Zajímavosti z Holých Vrchů

Český Koppenberg ukázal svoji pravou cyklokrosovou tvář. Dopolední slunečné počasí vystřídala odpolední přeháňka a tím ještě umocnila náročnější podmínky místní trati v Holých Vrších.

Holé Vrchy vyhrál s přehledem Tomáš Paprstka

Nejobávanější, nejnáročnější a zřejmě nejspravedlivější bývá vždy závod v Holých Vrších. Ani druhou listopadovou sobotu tomu nebude jinak, při osmém dílu letošního seriálu Toi Toi Cupu.

Další díly Toi Toi Cup pokračují - českým Koppenbergem a procházkou růžovou zahradou v Uničově

Během čtyř dnů čekají na cyklokrosaře v Čechách dva závody Toi Toi Cupu. V sobotu se pojedou obávané Holé Vrchy a v úterý závod kategorie C1 v Uničově.

R. Šimůnek: „Nemůžu usnout na vavřínech“

Během posledních čtrnácti dnů prokázal Radomír Šimůnek svými výkony i výsledky solidní formu.

V belgickém Ruddervoorde se Češi do desítky neprobojovali

Den po evropském šampionátu si čeští reprezentanti odskočili do belgického Ruddervoorde, kde se jel třetí díl seriálu Superprestige.

Tábor uspořádá v roce 2017 mistrovství Evropy

Jihočeský Tábor přivítá v roce 2017 opět cyklokrosovou elitu, kdy bude hostit účastníky mistrovství Evropy.

V holandském Huijbergenu se dnes bojuje o evropské tituly - Živě!

Z dějiště evropského šampionátu v cyklokrosu v holandském Huijbergenu vás budeme informovat o jednotlivých závodech všech věkových kategorií.

Reprezentanti si už v dějišti ME vyzkoušeli zdejší trať

Česká cyklokrosová reprezentace má už za sebou oficiální trénink v dějišti evropského šampionátu v holandském Huijbergenu.

| 1 << 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 >> 118 |

Jednou větou

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail