Když se mezi Vánocemi a Novým rokem nudíte, existuje lepší nápad, než si koupit medvídka mývala. Kdo si v neděli vyrazil do Prahy-Zličína, užil si spousty zábavy spojené s cyklokrosem.

Superprestige #6 Diegem – Za umělého osvětlení nejlépe Mathieu van der Poel a Marianne Vos

V šestém díle slavného seriálu zavládly zimní podmínky – sníh a mráz. V ženách skončila Kateřina Nash 3., přičemž o lepší umístění ji připravil pád. Pavla Havlíková dojela 10. a Martina Mikulášková 15. V mužích jsme měli tři zástupce ve druhé desítce – 12. Radek Šimůnek, 14. Martin Bína, 17. Michael Boroš. Výborně se v mužích U23 opět předvedl Adam Ťoupalík – skončil na skvělé 6. příčce.

Dagmersellen (C2) – video

Na druhý svátek vánoční se jel nejen svěťák v Namuru ale i závod druhé kategorie UCI ve Švýcarsku. Vyhrál ho Francouz Francis Mourey před domácími matadory Arnaudem Grandem a Florianem Vogelem. Emil Hekele skončil osmý. Jak se můžete sami na devítiminutovém videu přesvědčit, cyklokros není jenom o Belgii.

Sledujte Superprestige v Diegemu a další závody živě na internetu

Přímé přenosy z vánočního turné v Belgii zdaleka nekončí. Hned zítra – v neděli 28. prosince – se můžete dívat na večerní cyklokros z Diegemu.

SP #5 Zolder – Nash druhá, Bína devátý

Přestože Kateřina Nash v dějišti mistrovství světa 2016 tentokrát nevyhrála, zanechala česká reprezentace o trochu lepší dojem než v Namuru.

Zdeněk Štybar přijede na šampionát do Tábora jako expert České televize

Kvůli zranění ramena nebude trojnásobný mistr světa v cyklokrosu Zdeněk Štybar závodit na domácím světovém šampionátu. V Táboře na přelomu ledna a února příštího roku ale nebude chybět. Přijal totiž roli experta České televize.

Pozvánka na skoro novoroční Cyklokros@Anthropos

SvětCyklistiky.cz ve spolupráci s TJ Favorit Brno a Sport pro Brno, o. s. zvou na Cyklokros@Anthropos, který se koná 4. ledna od 11:00 v Pisárkách.

PF 2015

Vydařený start do roku 2015...

SP #4 Namur – Jednoznačné vítězství Kateřiny Nash

Světový pohár na těžké kopcovité trati ve valonském Namuru přinesl českým barvám skvělý triumf čerstvé mistryně republiky a pár dalších drobných nadějných výsledků, ale ve větší míře velké rozpaky, což platí zejména v případě juniorů a mužů elite.

BBT #5 Essen – Neuvěřitelný Wout van Aert

Rodí se nový kanibal? Jezdí teprve třetím rokem v kategorii U23, ve které je úřadujícím mistrem světa a Evropy, přesto už poněkolikáté vyhrál závod v mužích elite, před Essenem mezi jinými i v takových klasikách jakými jsou Koppenbergcross nebo Koksijde. Druhý dnes skončil Tom Meeusen a třetí Rob Peeters.

| 1 << 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 >> 103 |