Aktuality

Reprezentanti před letošní sezonou

Představujeme opory české cyklokrosové reprezentace, které oblékají dres zahraničních stájí.

Mathieu je pan Cyklista

Reprezentační kouč Petr Dlask pozorně sledoval první závod Světového poháru, který se jel v neděli v americké Iowě. Zde jsou jeho zajímavosti a postřehy.

Suverénní Van der Poel nedal soupeřům šanci

V prvním závodě Světového poháru v Iowě k očekávanému souboji dvou největších favoritů Nizozemce Mathieu Van der Poel a mistra světa Belgičana Wout Van Aert vůbec nedošlo. Van der Poel totiž suverénně zvítězil stylem start – cíl s náskokem 43 vteřin před Belgičany Laurensem Sweekem a Quintenem Hermansem. Světový šampion Wout Van Aert dojel až čtrnáctý. Jediný český zástupce Michael Boroš vybojoval po skvělém výkonu deváté místo.

Nash nenašla v Iowě přemožitelku a přesvědčivě zvítězila

Přesvědčivou vítězkou úvodního závodu Světového poháru v Iowě se stala česká reprezentantka Kateřina Nash. Se ztrátou dvanácti vteřin si dojela pro druhé místo Američanka Kaitlin Keough. V souboji o bronz byla ve spurtu úspěšnější mistryně světa Belgičanka Sanne Cant před Nizozemkou Sophie De Boer, které zaostaly za vítězkou třicet vteřin.

Světový pohár odstartuje v neděli v Americe

Cyklokrosový Světový pohár odstartuje dvěma závody na americkém kontinentu. Premiérou bude nedělní závod v Iowě, o týden později se pojede druhý závod ve Waterloo.

Kandidáti reprezentace ukázali na soustředění nesmírnou chuť a bojovné srdce

Od prvního zářijového pondělí do čtvrtka se sešli kandidáti české cyklokrosové reprezentace na předsezonním soustředění. Kde jinde, než v Táboře. Protože právě na jihu Čech se bude první listopadový víkend konat první vrchol letošní sezony – mistrovství Evropy.

První cyklokrosové soustředění bude v Táboře!

Uplynulé dva roky absolvovala cyklokrosová reprezentace předsezónní soustředění na farmě Ptýrov. Letos nastává změna a sejde se v Táboře. Stane se tak s dostatečným předstihem již příští týden.

ČEZ CYKLO TEAM Tábor navazuje spolupráci s Centrem Kaňka

Na základě minulé spolupráce se zástupci ČEZ CYKLO TEAM Tábor a Centra Kaňka dohodli o zřízení speciálního oddílu hendikepovaných dětských sportovců. Ty děti, které navzdory svému postižení mohou a chtějí sportovat, tak současně dostanou zázemí a zkušenosti profesionálního sportovního klubu a zároveň speciální přístup asistentů z řad odborného personálu Centra Kaňka.

Cyklokrosovou sezonu začne z Čechů první Hekele

Po osmnácti letech se letos v lucemburském Bielesu dočkal svého druhého startu na cyklokrosovém světovém šampionátu Emil Hekele. A ve svých čtyřiceti letech věří, že to nebylo jeho poslední mistrovství. Svoji dvaadvacátou cyklokrosovou sezonu začne jako první z našich jezdců v Číně, kde startoval již před rokem.

Špičková sportovní akce jako mistrovství Evropy v cyklokrosu je pro region přínosem

O prvním listopadovém víkendu ve dnech 4. a 5. listopadu nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. Do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu tak zbývá už jen něco málo přes dva měsíce. Nejvýznamnější sportovní akce v České republice v roce 2017 bude přínosem pro celý táborský region.

| 1 << 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 >> 148 |

Jednou větou

01.02.2022 - Ohlédnutí za sezónou Toi Toi Cupu 2021 vytvořené Českou televizí naleznete zde.

20.09.2021 - Pro nadcházející závody Toi Toi Cupu je potřeba v rámci registrace mít sebou připravený a vyplněný i formulář o Čestném prohlášení o zdravotním stavu ve vztahu ke Covid-19 !

5.11.2020 - ME v Nizozemsku můžete shlédnout v přímém přenosu na programu Eurosport 2 - závod žen v sobotu 7.11. od 13:55 a závod mužů v neděli 8.11. od 13:25.


11.10.2020 - Ouverturu Superprestige v Gietenu vyhrálí Ceylin Alvarado a Toon Aerts.

25.9.2020 - MS 2025 v cyklokrosu bude ve fracouzském Liévinu.

24.9.2020 - Veloclub Koksijde oznámil, že neuspořádá závod světového poháru 22.11.2020.

15.9.2020 - Sledujte novou stránku TOI TOI Cup 2020 na Facebooku.

15.9.2020 - Závod světového poháru v Diegemu 27.12.2020 byl zrušen. Pořadatelé nejsou schopni dodržet koronavirová opatření.

13.9.2020 - Výsledky prvního mezinárodního závodu ve švýcarském Badenu (C1).


Počasí

Předpověď počasí

close
detail