Česky English

Aktuality

Do Trutnova se dostanete objížďkou

V sobotu 24. října v Trutnově je na programu pátý díl letošního seriálu Toi Toi Cupu. V Královohradeckém kraji se pojedou závody kategorie žáků, kadetů a kadetek, junioři, ženy a Český pohár kategorie Masters.

Pozor! Důležité změny v rozpisu letošního Toi Toi Cupu

Na základě rozhodnutí cyklokrosové komise došlo ke změně rozpisu Toi Toi Cupu 2015/2016.

Na soustředění reprezentace se dočkal trenér Dlask překvapení

Mekka českého cyklokrosu jihočeský Tábor přivítal v pondělí večer českou reprezentaci, která se sešla v hotelu Relax u Drsů ke čtyřdennímu soustředění.

Trenéru Dlaskovi udělaly ve Valkenburgu největší radost ženy

Díky Pavle Havlíkové neodjela česká reprezentace z druhého závodu Světového poháru ve Valkenburgu s prázdnou. Její třetí místo a především výkony žen jsou příslibem před nadcházejícím evropským šampionátem.

Pavla Havlíková potvrdila výbornou formu, ve Valkenburgu skončila třetí

I ve druhém závodě Světového poháru se probojovali čeští reprezentanti na stupně vítězů. Tentokrát díky Pavle Havlíkové, která obsadila v nizozemském Valkenburgu třetí místo.

Do dějiště Světového poháru míří početná česká výprava

V neděli je na programu druhý závod Světového poháru. V nizozemském Valkenburgu se představí poměrně početná česká výprava – šest juniorů, čtyři jezdci v kategorii U23, sedm žen a osm mužů.

V Milovicích mají nejmenší tým pořadatelů, ale nadšení jim nechybí

Už počtvrté v historii se konal v Milovicích závod zařazený do série Toi Toi Cupu, z toho jednou hostilo středočeské město republikový šampionát v mládežnických a ženské kategorii. Hlavní podíl na uspořádání sportovní akce má cyklokrosový nadšenec Richard Němec.

Zkuste cyklokros v Terchové

Třetí říjnový víkend je v české pohárové sérii Toi Toi Cup volno. Kdo má ale chuť si zazávodit, může vyzkoušet 5. kolo Slovenského poháru. 

Na kole jen na kávu. Cyklokrosaře Bínu připravil o sezonu únavový syndrom

Juniorský mistr světa, vítěz závodu Světového poháru, domácí šampion z roku 2014. Takový je výčet největších úspěchů cyklokrosaře Martina Bíny. K nim ovšem letos žádný nepřidá, kvůli únavovému syndromu si dal roční pauzu.

Paprstka vynechá Světový pohár, bude odpočívat

Vedoucí muž průběžného pořadí Toi Toi Cupu Tomáš Paprstka bude překvapivě chybět v nedělním závodě Světového poháru v nizozemském Valkenburgu.

| 1 << 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail