Česky English

Aktuality

Oficiální plakát mistrovství světa 2015 v Táboře

Agentura Cyklistika zveřejnila plakát MS v cyklokrosu 2015 v Táboře. Na plakátu je fotografie Zdeňka Štybara z MS 2014 v Hoogerheide.

Karel Svoboda – Díky všem za vydařený šampionát ve Slaném a nyní se těšme na Tábor

V sobotu 10.1.2015 vyvrcholil cyklokrosový pohár ve Slaném závodem mužů elite, U23 a juniorů. Ředitel mistrovství České republiky 2015 adresoval po závodě poděkování všem, kteří se na jeho uskutečnění nezištně podíleli.

Mathieu van der Poel pojede na MS v Táboře s profíky

Příští týden - v pondělí 19. ledna - mu bude dvacet. V mužích U23 je teprve druhou sezonu a v této kategorii ji nedokončí. Mezi profíky už vyhrál několik závodů, například i Superprestige v Gietenu a Diegemu. V neděli se stal mistrem Nizozemí v mužích elite. Poté učinil zásadní rozhodnutí. Na světovém poháru v Hoogerheide bude startovat v mužích elite a poté i v Táboře. A jak se rozhodne úřadující mistr světa v Espoirs Belgičan Wout van Aert?

Národní šampionáty v zahraničí

Neděle 11. ledna byla termínem národních mistrovství většiny ostatních zemí. V Belgii tak trochu překvapivě podruhé zvítězil Klaas Vantornout, který kvůli nemoci musel vynechat většinu závodů vánočního turné. Druhý byl Tom Meeusen a třetí favorizovaný Wout van Aert. V Nizozemí vyhrál Mathieu van der Poel před svým bratrem Davidem a obhájcem Larsem van der Haarem.

TOI TOI Cup #8 a MČR 2015 ve Slaném – Fotogalerie Michala Sváčka

64. republikový šampionát se odehrál ve skvělé divácké atmosféře a přinesl krásné souboje převážně mladých gladiátorů v bahně. Podívejte se na obrázky Michala Sváčka, fotografa deníku MF DNES.

TOI TOI Cup #8 a MČR 2015 ve Slaném – Mistrem je fenomenální Adam Ťoupalík!

Novým českým šampiónem se ve Slaném stal osmnáctiletý jezdec stáje BKCP-PowerPlus. Vyhrál svůj pátý titul za sebou v řadě. Dvakrát v kadetech, dvakrát v juniorech a nyní poprvé v mužích. Druhý skončil Vojtěch Nipl a třetí Michael Boroš. Celkovým vítězem TOI TOI Cupu 2014/15 se stal v cíli čtvrtý Jakub Skála.

Aktuální fotky ze stavby mistrovské tratě ve Slaném

Jednatel společnosti TOI TOI a zároveň ředitel závodu Karel Svoboda na dnešní tiskové konferenci zmínil, že nyní je trať připravena na 80% a od zítřka již bude plně připravena pro závod.

TISKOVÁ KONFERENCE K MISTROVSTVÍ ČR V CYKLOKROSU VE SLANÉM

Tisková konference probíhala dnes v pražské restauraci U Medvídků za účasti 50 novinářů a kamer České televize. Moderátorem byl pro dnešní den Pavel Petr z Českého rozhlasu 1 Radiožurnál. Národní pohár v cyklokrosu TOI TOI Cup 2014/2015 vyvrcholí mistrovstvím České republiky mužů ve Slaném 10. ledna.

BBT #7 Baal – Wout van Aert dál požírá konkurenci

Velkou cenu Svena Nyse vyhrál dvacetiletý mladík stylem Svena Nyse, do cíle dorazil sólo jízdou s velkým náskokem na ostatní. Druhý skončil Lars van der Haar a třetí Kevin Pauwels. Čtvrtou příčku obsadil překvapivě Gianni Vermeersch a pátou Sven Nys, který měl v závěrečném kole smůlu v podobě defektu, jenž mu znemožnil bojovat o poslední místo na pódiu. Defekt postihl i Toma Meeusena v době, kdy byl ve vedení závodu spolu s Van Aertem.

BBT #7 Baal – Kateřina Nash se drží na vítězné vlně

Česká šampiónka porazila mistryni Evropy Sanne Cant a další Belgičanku Ellen van Loy, která se tím dostala do vedení seriálu Bpost Bank Trofee. Pavla Havlíková skončila sedmá. Marianne Vos tentokrát nestartovala.

| 1 << 78 , 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 >> 113 |

Jednou větou

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail