Česky English

Aktuality

Michael Boroš - Chtěl jsem být do desítky, což nevyšlo

„Nechal jsem tam všechno, vypadalo to na první desítku, ale bohužel jsem měl v posledním kole defekt za cílovou rovinkou. Měl jsem to daleko do depa. Bojoval jsem, ale nevyšlo to,“ řekl třináctý muž v cíli závodu mužů elite.

MS 2015 v Táboře - fotogalerie z neděle

Poslední sada fotek Michala Sváčka z MF DNES je z nedělních závodů třiadvacítkářů a eliťáků.

Martin Bína - Byla to asi chyba mechanika, ale vůbec se na něj nezlobím

Po zlatu v juniorech v roce 2001 a bramboře před pěti lety v mužích elite Martin třetí úspěch v Táboře nepřidal.

MS 2015 v Táboře – Mathieu van der Poel v 20 letech nejmladším mistrem světa

Mladý Nizozemec jel své čtvrté mistrovství světa a má třetí titul. Dvakrát oblékl duhový trikot v juniorech, ve třiadvacítkách vloni doma v Hoogerheide skončil bronzový. Během této sezony přestoupl do mužů elite a hned z toho bylo zlato. Za ním skončil další „třiadvacítkář“ Belgičan Wout van Aert a třetí Lars van der Haar.

O skvělou atmosféru se postarali kreativní fanoušci

Na světovém šampionátu v Táboře panovala skvělá atmosféra. Cyklokrosaři svými výkony vyprovokovali přítomné diváky k bouřlivému povzbuzování.

Adam Ťoupalík – Chtělo se mi hlavně brečet

Mistr České republiky měl hned v prvním kole stejný problém jako včera Martina Mikulášková. Heroickým výkonem se posunul aspoň na konečnou dvaadvacátou pozici. I díky skvělým fanouškům.

MS 2015 v Táboře – V mužích U23 první zlato pro Belgii, Češi nezklamali

Michaelu Vanthourenhoutovi se u nás daří. V roce 2013 se v Mladé Boleslavi stal mistrem Evropy, v roce 2015 v Táboře dobyl titul nejcennější. Druhý skončil mistr Belgie Laurens Sweeck a třetí Nizozemec Stan Godrie. Naši měli kopec smůly, přesto výkony 7. Jakuba Skály, 11. Vojtěcha Nipla a 22. Jakuba Ťoupalíka zaslouží velké uznání. Tato trojice by měla být budoucností českého elitního cyklokrosu.

MS 2015 v Táboře - fotogalerie ze soboty

Připomeňme si nejdůležitější a nejemocionálnější okamžiky prvního dne šampionátu díky fotkám Michala Sváčka z MF DNES.

Dan Vobora - Prožívám velké nervy, trpím a chraptím

Bývalý jezdec, v současnosti majitel obchodu s cyklistickým zbožím Dan Vobora dělá mechanika bronzovému medailistovi z letošního mistrovství republiky Michaelu Borošovi. Ještě loni se staral o reprezentační cyklokrosaře, nyní se věnuje pouze táborské naději. „V reprezentaci jsem se staral o Adama Ťoupalíka, letos pečuji o Boryho na plný úvazek,“ přiblížil.

Martina Mikulášková - Celý rok se připravuji na vrchol sezony a takto to dopadne

"Jsem zklamaná, chtěla jsem skončit v první desítce, na sebe ale naštvaná nejsem, dala jsem do závodu všechno, takže z tohoto pohledu jsem spokojená," řekla vicemistryně České republiky v cíli.

| 1 << 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 >> 120 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail