Česky English

Aktuality

MS 2015 v Táboře - fotogalerie z tréninku II

Máme tu pro Vás druhou várku fotografií Michala Sváčka z MF DNES. Tentokrát byly pořízeny během dnešního odpoledního oficiálního tréninku.

MS 2015 v Táboře - oficiální startovní listiny

Dnes ve 14:00 publikovala UCI oficiální startovky všech čtyř kategorií. Celkem se v sobotu a neděli postaví na start 225 cyklokrosařek a cyklokrosařů z 24 zemí. Čechů je 21.

Miroslav Janout - Jsem nekompromisní, ale zatím mě nikdo nevytočil

Pro mezinárodního rozhodčího UCI Miroslava Janouta je letošní světový šampionát už třicátým v pořadí. V roli sudího absolvoval už kolem sedmi stovek závodů. Mezi nimi nechybí ani slavné etapové závody Grand Tour - Tour de France a Vuelta. Šestašedesátiletý rodák ze Strakonic patří k dalším neodmyslitelným lidem spjatých s cyklokrosem.

MS 2015 v Táboře - fotogalerie z tréninku

Máme tu pro Vás první várku fotografií Michala Sváčka z MF DNES. Byly pořízeny během dnešního dopoledního oficiálního tréninku na trati světového šampionátu.

Ondřej Bambula – Na mistrovství světa pracuje celá naše rodina

V roce 2010 se osmadvacetiletý jezdec ČEZ CT Tábor zúčastnil domácího mistrovství světa v kategorii muži elite. Letos jako šéf akreditační kanceláře. Na přelomu listopadu a prosince musel totiž ze zdravotních důvodů předčasně ukončit sezonu.

Čestmír Kalaš - Už jsme na krtky nasadili člověka, který je bude hlídat

Předseda komise cyklokrosu Českého svazu cyklistiky a předseda organizačního výboru mistrovství světa 2015 v Táboře včera po oficiální části tiskové konference odpověděl ještě na několik našich dotazů.

Samolepky pro fanoušky

Organizátoři myslí opravdu na všechno! Do barevné mozaiky MS tak přibyl další detail. Fanoušci z cyklokrosových velmocí Belgie, ČR, Nizozemí, ale nejen oni, budou moci podpořit své týmy atraktivními samolepkami na tvář v podobě národních vlajek.

Sven Nys – Chci stát na pódiu

Belgická legenda přijela do Tábora s jasným cílem. A velké ambice má i pro příští rok, přestože mu letos v červnu bude už devětatřicet let.

Marek Svačina - Pokud vyhraje Katka s minutovým náskokem, tak budu křičet!

Doslova pamětníkem je redaktor České televize Marek Svačina, který začal komentovat cyklokros už před dvaceti lety. „První mistrovství světa, které jsem komentoval, se konalo v roce 1995 ve švýcarském Eschenbachu. Shodou okolností to byla ve třiadvaceti letech i moje první zahraniční služební cesta,“ zavzpomínal s úsměvem.

Brian Cookson – Chceme rozšířit Světový pohár UCI geograficky

Během dnešní tiskové konference padla i otázka na budoucnost Světového poháru. Ten měl letos jen šest dílů, z toho tři v Belgii a dva v sousedním Nizozemí.

| 1 << 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail