Česky English

Aktuality

Kateřina Nash o svých největších soupeřkách

Jeden z vrcholů šampionátu pro české fanoušky nastane v sobotu ve 14:00, kdy odstartuje závod žen na čtyřicet minut. Naše velké želízko v ohni mluvilo o svých největších favoritkách. O sobě Katka říká, že pro svůj úspěch udělala, co mohla, věří v dobrý výsledek a v medaili. Zároveň ale ví, že sportovní život bývá záludný. Její dosavadní cyklokrosová sezona je zatím ta nejlepší v kariéře, ve všech závodech byla na pódiu. Těší se na sobotní závod a nedělní setkání s fanoušky v areálu, kde si chce užít závod třiadvacítkářů a eliťáků.

První tiskovka na MS v Táboře

Dva dny před začátkem šampionátu v Táboře se konala první tisková konference. Zúčastnil se jí Marek Sviták (ČEZ), Jiří Fischer (starosta Tábora), Brian Cookson (prezident UCI), Kateřina Nash (česká reprezentantka v cyklokrosu a MTB), Čestmír Kalaš (předseda cyklokrosové komise ČSC a organizačního výboru MS) a Peter Van den Abeele (off road koordinátor UCI). Tiskovou konferenci moderoval Marek Svačina (Česká televize). 

Česká medailová naděje si s chutí zatrénovala

Dnes si vyzkoušela táborskou trať i největší české medailové želízko Kateřina Nash. Zářila jak sluníčko, stále s úsměvem od ucha k uchu.

Luděk Komoň - Dělám to už naposled

Je jedním z těch nenápadných, ale nepostradatelných. Bez takových lidí by šampionát nemohl fungovat. Už týden připravuje pracovní četa dvaadvaceti lidí od vedením ostříleného organizátora Luďka Komoně táborskou trať k mistrovství světa.

První kontrola tratě a potyčka

Jak známo, mezi Petrem Baloghem z pořádající Agentury Cyklistika a koordinátorem MTB a cyklokrosu Mezinárodní cyklistické unie UCI Peterem Van den Abeelem nepanovaly vždy úplně idylické vztahy.

Vstup do areálu MS 2015 bez alkoholu

Máme pro Vás další várku aktualit z Tábora včetně fotek dějiště šampionátu krátce před setměním.

Kdo vyhraje mistrovství světa v Táboře podle sázkové kanceláře

Stejně jako vy ani my už se nemůžeme dočkat víkendu. Vyvrcholení celého šampionátu nastane v neděli ve 14:00. Podívali jsme se na kursy u nejstaršího poskytovatele kursových sázek v Česku.

Pozvání na cyklokrosovou afterparty do Music clubu Kotnov - 1.2.2015

Zveme vás na cyklokrosovou afterparty, která se uskuteční po skončení MS v cyklokrosu v ghotických prostorách klubu Kotnov. 

MS 2015 v Táboře – registrovaní závodníci a závodnice

Přinášíme vám seznam účastnic a účastníků (Entries), tak jak jej Mezinárodní cyklistické unii UCI nahlásily národní cyklistické svazy v termínu do pátku 23. ledna. Celkem se na start světového šampionátu postaví 238 cyklokrosařek a cyklokrosařů z 24 zemí.

Spolukomentátoři natáčeli pro Českou televizi

Stejně jako po celou sezonu během přímých přenosů ze Světového poháru a mistrovství České republiky, tak i na mistrovství světa v Táboře na místech spolukomentátorů usednou dva bývalí skvělí reprezentanti v cyklokrosu - Zdeněk Mlynář a Martin Zlámalík.

| 1 << 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail