Česky English

Aktuality

Česká nominace na mistrovství světa 2015

Český svaz cyklistiky se rozhodl postavit na start světového šampionátu v Táboře 21 závodnic a závodníků. Využil tak veškeré kvóty, které měl ve všech čtyřech kategoriích k dispozici. Jedinou výjimkou je možnost nasadit sedmého eliťáka - obhájce titulu mistra světa. Zdeněk Štybar již dříve avizoval, že kvůli zranění a následné rekonvalescenci startovat nebude.

Bína už trénoval, zloději řádili v areálu

Zatímco V Hoogerheidě se bojovalo o poslední body do Světového poháru, v dějišti mistrovství světa v Táboře vrcholí přípravy.

Vlakem na MS - aktualizace jízdních řádů

Přinášíme Vám aktualizované jízdní řády vlaků, které budou zastavovat na zastávce Tábor - Čápův Dvůr. Jízdní řády byly doplněny o časy odjezdů z Prahy, Benešova a z Českých Budějovice, Veselí, Soběslavi a samozřejmě příjezd do zastávky Tábor – Čápův Dvůr.

Světový pohár #6 Hoogerheide – Kateřina Nash stříbrná

V dějišti posledního mistrovství světa skončil šestidílný seriál UCI. První závod juniorů skončil dalším debaklem českých mladíků. Muži U23 předvedli svůj standard – 8. Skála, 11. Nipl a 19. Ťoupalík, který ovšem doplatil na nepovedený start. V ženách zazářila naše tradiční medailová jistota – Kateřina Nash. Mikulášková 13. místem určitě nezklamala. V mužích elite se forma pozvolna vrací Radku Šimůnkovi – 19. příčkou naznačil, že bude v Táboře našim nejpravděpodobnějším kandidátem na top ten umístění. Velmi slušně zajeli i prvoročáci Boroš (23.) a Paprstka (25.).

Nabídka na studium Sportovního managementu v CEVRO Institutu

Exkluzivní vzdělávací program, který jinde nenajdete. Unikátní praktická aplikace práva, ekonomie a managementu do oblasti sportu a tělovýchovy. Miliardy korun, desítky tisíc sportovců, tisíce občanských sdružení (spolků), svazů, klubů, tisíce akcí… smlouvy, stanovy, rozpočty, dotace… to je prostředí sportovního managementu.

Stavba tratě MS 2015 VII.

Aktuální zpráva z Tábora zní - 80% tratě je postaveno, zítra se dokončí zbytek a komplet depo. Na prvních třech fotkách je hlavně vidět změna oproti letům minulým - v horní části u školky. Změna určitě znamená v daném místě ztížení úseku a slibuje větší aktraktivitu pro diváky. Další fotky zachycují přípravu stanu a pak zesilovače signálu.

Chci v Táboře vyhrát, říká Kateřina Nash v novém Velu

Cyklistický časopis Velo věnoval v aktuálním čísle 2/2015 velký prostor mistrovství světa 2015 v Táboře. Dozvíte se v něm spoustu užitečných informací o šampionátu.

Stavba tratě MS 2015 VI.

Máme tu pro vás další várku fotek z dějiště mistrovství světa 2015. Lidé tam cyklokrosem opravdu žijí. "Všichni v republice rozsvěcejí stromečky, ale my v Táboře pyramidu," informoval nás Betr Balogh z pořádající Agentury Cyklistika. Inu, druhé Vánoce... Připojujeme ještě aktuální obrázky z výstavby okruhu.

FOR BIKES 2015 opět větší!

Už po šesté se otevřou brány největšího sportovního a cyklistického veletrhu v České republice FOR BIKES. Třídenní program významné akce bude zahájen v pátek 27. března 2015 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Chybět nebude žádná z vlivných značek na našem trhu.

Stavba tratě MS 2015 V.

Tentokrát bylo postaveno zázemí pro Studio ČT - opět na střeše budovy v cílovém prostoru, ze které je nejlepší výhled na mistrovský okruh.

| 1 << 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail