Česky English

Aktuality

TOI TOI Cup #8 a MČR 2015 ve Slaném – Mistrem je fenomenální Adam Ťoupalík!

Novým českým šampiónem se ve Slaném stal osmnáctiletý jezdec stáje BKCP-PowerPlus. Vyhrál svůj pátý titul za sebou v řadě. Dvakrát v kadetech, dvakrát v juniorech a nyní poprvé v mužích. Druhý skončil Vojtěch Nipl a třetí Michael Boroš. Celkovým vítězem TOI TOI Cupu 2014/15 se stal v cíli čtvrtý Jakub Skála.

Aktuální fotky ze stavby mistrovské tratě ve Slaném

Jednatel společnosti TOI TOI a zároveň ředitel závodu Karel Svoboda na dnešní tiskové konferenci zmínil, že nyní je trať připravena na 80% a od zítřka již bude plně připravena pro závod.

TISKOVÁ KONFERENCE K MISTROVSTVÍ ČR V CYKLOKROSU VE SLANÉM

Tisková konference probíhala dnes v pražské restauraci U Medvídků za účasti 50 novinářů a kamer České televize. Moderátorem byl pro dnešní den Pavel Petr z Českého rozhlasu 1 Radiožurnál. Národní pohár v cyklokrosu TOI TOI Cup 2014/2015 vyvrcholí mistrovstvím České republiky mužů ve Slaném 10. ledna.

BBT #7 Baal – Wout van Aert dál požírá konkurenci

Velkou cenu Svena Nyse vyhrál dvacetiletý mladík stylem Svena Nyse, do cíle dorazil sólo jízdou s velkým náskokem na ostatní. Druhý skončil Lars van der Haar a třetí Kevin Pauwels. Čtvrtou příčku obsadil překvapivě Gianni Vermeersch a pátou Sven Nys, který měl v závěrečném kole smůlu v podobě defektu, jenž mu znemožnil bojovat o poslední místo na pódiu. Defekt postihl i Toma Meeusena v době, kdy byl ve vedení závodu spolu s Van Aertem.

BBT #7 Baal – Kateřina Nash se drží na vítězné vlně

Česká šampiónka porazila mistryni Evropy Sanne Cant a další Belgičanku Ellen van Loy, která se tím dostala do vedení seriálu Bpost Bank Trofee. Pavla Havlíková skončila sedmá. Marianne Vos tentokrát nestartovala.

Silvestrovský cyklokros v Terezíně – fotogalerie

Poslední den v roce, Terezín a cyklokros – to je bohatá tradice, která trvá již úctyhodných 53 let. Tentokrát se závodnice a závodníci museli popasovat se sněhem pokrytou uklouzanou tratí a teplotou tři stupně pod nulou. Podívejte se na pár obrázků z vyvrcholení celého dne - společného startu juniorů, mužů a žen.

BBT Loenhout #6 - Je tu nový kanibal a jmenuje se Wout van Aert

Famózní! Neuvěřitelné! Fantastické! Třetím rokem třiadvacítkář Wout van Aert odjel brzy po startu s Mathieu van der Poelem, který je v kategorii U23 teprve druhým rokem. Van der Poel chyboval v předposledním kole - spadl v jedné ze zatáček - a toho Van Aert využil. V cíli měl druhý Van der Poel ztrátu na vítěze 37 sekund a třetí Tom Meeusen jako nejlepší "regulérní" eliťák  zaostal 2:01 minuty!

BBT Loenhout #6 - Kateřina Nash podruhé letos porazila Marianne Vos

Česká mistryně si vedla výborně na těžké blátivé trati. Marianne Vos se s ní na začátku snažila držet krok, ale neměla na to. V předposledním kole to ještě zkusila, Katka však byla silnější. Třetí skončila Ellen van Loy. Pavla Havlíková byla jedenáctá. 

Na Pražském cyklokrosu ve Zličíně mrzlo až praštělo

Když se mezi Vánocemi a Novým rokem nudíte, existuje lepší nápad, než si koupit medvídka mývala. Kdo si v neděli vyrazil do Prahy-Zličína, užil si spousty zábavy spojené s cyklokrosem.

Superprestige #6 Diegem – Za umělého osvětlení nejlépe Mathieu van der Poel a Marianne Vos

V šestém díle slavného seriálu zavládly zimní podmínky – sníh a mráz. V ženách skončila Kateřina Nash 3., přičemž o lepší umístění ji připravil pád. Pavla Havlíková dojela 10. a Martina Mikulášková 15. V mužích jsme měli tři zástupce ve druhé desítce – 12. Radek Šimůnek, 14. Martin Bína, 17. Michael Boroš. Výborně se v mužích U23 opět předvedl Adam Ťoupalík – skončil na skvělé 6. příčce.

| 1 << 83 , 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 >> 118 |

Jednou větou

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail