Česky English

Aktuality

Luboš Petruš se vrací do závodů, Martin Bína si dává pauzu

Jezdci belgických týmů BKCP-PowerPlus respektive Corendon–KwadrO zažívají utrápený začátek sezony, ale snad si to v jejím zbytku vynahradí.

TBC Série #7 Bílsko 8.11.2014

Jihočeský seriál závodů pro veřejnost přitahuje čím dál větší pozornost cyklokrosových nadšenců všech kategorií a výkonností. Přinášíme vám pár slov o posledním podniku a pozvánku na ty příští.Ministr Chládek – Cyklokros jsem sledoval už v dětských letech

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Marcel Chládek podpořil pořadatele MS v cyklokrosu 2015, které se na přelomu ledna a února uskuteční v Táboře. Na tiskové konferenci v Praze si udělal chvíli času a velice ochotně odpovídal na dotazy sportovní redakce Deníku.V Táboře se seká a seká

"Již potřetí sečeme trať mistrovství světa. Bohužel nás vyšplouchlo teplé počasí a ta mrcha pořád roste. Snad naposledy," informoval nás Petr Balogh, jednatel Agentury Cyklistika, z Odpočinkového areálu Komora.

Zpráva z cyklokrosu v Bohuňovicích

Deštivo a na jedničku zorganizovaný závod. Tak by se dal charakterizovat další díl Supshop.cz Oderského poháru v Bohuňovicích. Přinášíme vám z něj výsledky, fotky a jedno super video.

Forbes – Královské dresy Kalas

V listopadovém vydání časopisu Forbes vyšel článek o velkém úspěchu firmy specializující se na cyklistické oblečení, která mimo jiné podporuje ČEZ CT Tábor a českou cyklistickou reprezentaci.

Tiskovka k MS 2015 na Nově

Tisková konference k mistrovství světa 2015 v Táboře, jenž se konala v úterý 4. listopadu v Praze, se těšila nebývalému zájmu hostů včetně zástupců médií. Dostavilo se jich přes sedmdesát. Podívejte se na reportáž, kterou natočila a odvysílala TV Nova.

Superprestige #3 Ruddervoorde – Ve finiši měl nejvíce sil Tom Meeusen

Rozuzlení třetího dílu seriálu přineslo až dech beroucí poslední kolo. Ve spurtu byl nakonec nejlepší jezdec týmu Telenet Fidea, když porazil Mathieu van der Poela, Klaase Vantornouta a Svena Nyse. Jediný Čech v cíli byl 23. Michael Boroš. Závod žen opanovala mistryně Evropy Sanne Cant, Pavla Havlíková skončila pátá.
 

Pavla Havlíková také stříbrná

Česká výprava si z mistrovství Evropy 2014 veze domů bohatou medailovou sbírku. Tři cenné kovy jsou velkým úspěchem. V podstatě se vyplnila očekávání reprezentačního trenéra Stanislava Bambuly. V posledním závodě šampionátu - tedy kategorii ženy elite - nestačila Pavla Havlíková pouze na Belgičanku Sanne Cant, a sice o pouhé tři sekundy. Třetí byla Britka Nikki Harris.

Další česká medaile - Jakub Skála vybojoval bronz

Vedoucí muž TOI TOI Cupu zažívá povedené období. V silné konkurenci Belgičanů a Holanďanů se dokázal prosadit na mistrovství Evropy 2014 v kategorii muži U23. Za Woutem van Aertem a Laurensem Sweeckem (oba Belgie) si dojel pro výbornou třetí příčku.

| 1 << 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 >> 119 |

Jednou větou

28.05.2020 - Výsledky a fotogalerie z Mistrovství Jihočeského kraje v časovce.

27.09.2019 - Dnes UCI rozhodla, že MS 2023 bude v Hoogerheide (Nizozemí). MS 2020 je v Dübendorfu (Švýcarsko), 2021 v Oostende (Belgie) a 2022 ve Fayetteville (USA, Arkansas). Na 2024 si podal kandidaturu Tábor.


09.04.2019 - O víkendu proběhlo Mistrovství JčSC v silniční cyklistice 2019 v rámci závodů v Soběslavi, výsledky jsou zde.

01.02.2019 - Řídící výbor UCI dnes na MS v Dánsku rozhodl m.j. i o kalendáři Světového poháru 2019/20. Jeho součástí bude opět Tábor - v sobotu 16. listopadu. Více zde.


Počasí

Předpověď počasí

close
detail