Aktuality

V silničním závodu MČR triumfoval Matěj Zahálka. Peter Sagan vyhrál mezi Slováky bez problémů

Společné mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice finišovalo v neděli 26. června silničním závodem mužů s hromadným startem v Mladé Vožici. Na cyklisty čekal téměř dvacetikilometrový okruh v náročném terénu, který absolvovali desetkrát.

Živý stream s MČR a SR v Mladé Vožici

Živý stream sobotních i nedělních závodů Mistrovství ČR a SR v Mladé Vožici.

Dokonalý triumf jezdců Elkov Kasper na MČR v časovce - titul má matador Bárta

Naprostým triumfem skončil mistrovský závod elitní kategorie mužů v časovce na trati v Kovářově. Jezdci nejlepší české stáje obsadili prvních pět míst, Jan Bárta vybojoval již svůj sedmý mistrovský trikot v této disciplíně. Za ním skončili vítěz loňského silničního závodu Michael Kukrle se ztrátou půl minuty a třetí Jakub Otruba byl pomalejší o 54 vteřin. Obhájce titulu Josef Černý (Quick-Step Floors Cycling Team) obsadil sedmé místo.

Fanoušci cyklistiky v Mladé Vožici a Kovářově se dočkali! Mistrovství České a Slovenské republiky startuje ve čtvrtek

Milovníci cyklistiky se sejdou nejprve ve čtvrtek 23. června v Kovářově u Milevska, kde se uskuteční časovka jednotlivců. Boje o nejlepší české a slovenské cyklisty pak vyvrcholí v neděli 26. června silničním závodem jednotlivců v Mladé Vožici a jejím okolí.

Video pozvánky od favoritů

Zdeněk Štybar, Mathias Vacek nebo Michal Kukrle zvou všechny diváky na víkendové MČR v Kovařově a Mladé Vožici.

Adam Ťoupalík: Forma mi stoupá a chci šampionát vyhrát! Znalost domácí tratě bude výhodou

Michael Boroš: Mám rád tvrdé tratě, kde se jede poctivě. Cílem našeho týmu Elkov Kasper je vítězství

Luboš Kovářík: Zákazy zastavení rozmístíme minimálně týden před závodem

Jiří Štecher: Se zajišťováním bezpečnosti a pořádku na velkých sportovních akcích máme bohaté zkušenosti

David Kášek: Na trať se nesmí dostat ani traktor z pole!