Česky English

 

Cyklokros.cz na Facebooku!

Máme rádi cyklokros

 

Cyklokros.cz na Twitteru!

Úvodní slovo

Starosty města Tábora

Jiří Fišer (starosta)

Neváhejte prosím navštívit počátkem listopadu 2017 město Tábor. Město známé svojí historií, zejména obdobím pozdního středověku, kdy nábožensky motivované husitské hnutí, vzešlé z takzvané české reformace zasáhlo do dějin celé střední Evropy.

Je zde ale také Tábor současný, město živé a otevřené, atraktivní pro domácí i jeho hosty. Evropský šampionát navazuje na tři světová cyklokrosová mistrovství, která se zde v nedávných letech uskutečnila. Táborský sportovní areál je vystavěn cyklokrosu na míru, trať je odzkoušena i závody Světového poháru, je přehledná pro diváky a poskytuje vysoký komfort pro organizátory, závodní týmy i novináře.

Kouzlo cyklokrosu je ukryto v jeho rozmanitosti. V nepředvídatelném počasí, v dramatických a rychlých změnách průběhu závodu, v kombinaci cyklistické i atletické vyspělosti. To vše vám nadcházející evropský světový šampionát dopřeje. Jsme rádi opět v roli hostitelů a jsem si jist, že zkušenosti, které jako pořadatelé máme, jsou spolu s vysokou mírou odpovědnosti i nadšení pro věc zárukou úspěšného průběhu akce.

Přeji hezký zážitek v cyklokrosovém Táboře všem divákům, načasovanou formu sportovcům a vyjadřuji respekt a uznání jak Evropské cyklistické unii, tak všem pořadatelům a bezejmenným podporovatelům šampionátu. Všichni se moc těšíme.

Jiří Fišer ( starosta města )

www.tabor.cz

Partneři

Za podpory:Český svaz cyklistiky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Město Tábor

Jihočeský kraj


Generální partner

Skupina ČEZ


Hlavní partneři

Toi Toi

Cube

Hi-tec


Partneři

Force

Janev

Isostar

Tufo

Comett

Hervis

Prodoli

TKF - Stany

Platan

Starnet

LASMONT Půjčovna lešení Tábor

Kostelecké uzeniny

Caffé Trombetta

CB Auto

Muc-Off

Kola Štěrba


Mediální partneři

Česká televize

Deník

Týdeník Táborsko

Rádio Blaník

MTBS.cz

iVelo.cz

iVelo.cz

53x11

Roadcycling

Cyklonovinky

Máme rádi cyklokros

close
detail