Česky English

Aktuality

Jiří Fišer: Město Tábor už žije přípravami na mistrovství světa

V úterý 20. května se v Odpočinkové zóně Komora uskutečnil druhý díl seriálu silničních kritérií Táborské okruhy, který vyhrál Martin Bína. Přinášíme Vám z něj sestřih z produkce TV Moab.cz a rozhovor se starostou města Tábor.Martin Bína zvítězil při druhém klání Táborských okruhů

Úvodní díl seriálu silničních kriterií s názvem Táborské okruhy provázelo špatné počasí. Déšť a zima příliš nepřály dobrým výkonům. Druhý závod byl po všech stránkách vydařenější. Krásné počasí, nabitá startovní listina a velmi slušná divácká kulisa, byly hlavními znaky Velké ceny ČEZ, která se jela v Odpočinkové zóně Komora v úterý 20. května.

Další díl Táborských okruhů už za týden

Již za týden proběhne další díl Táborských okruhů 2014. Nově po změně propozic s bodováním průjezdů. Další novinkou je přihlašování pomocí služby cyklovysledky.cz.

Přihlášky na druhý díl Táborských okruhů 2014 konaný 20.května naleznete na odkazu prihlasky.cyklovysledky.cz.

Pozor, změna bodování!

Na základě připomínek po prvním letošním závodě jsme změnili bodování Táborských okruhů. Bude se bodovat každý průjezd 2 a 1 bod, kromě každého pátého okruhu, který bude bodován jako dosud, čili 5, 3, 2 a 1 bod. Poslední okruh taktéž jako dosud dvojnásobně. V propozicích je změna červeně vyznačena.

Propozice

Letošní premiéru Táborských okruhů ovlivnilo počasí

První závod čtvrtého ročníku seriálu silničních kritérií s názvem Táborské okruhy se jel v úterý 22. dubna na kilometrovém oválu Odpočinkové zóny Komora. Závodníci si užili skutečně aprílové počasí, když zatímco na startu ještě pršelo, tak v cíli závodu na padesát kol už svítilo sluníčko.

Čtvrtý ročník Táborských okruhů již v úterý!

První závod se uskuteční v úterý 22.4. a další závody pak také v úterý 20.5. a 3.6. Start závodu hlavní kategorie je v 17:30 hodin. Závod se pojede za účasti předních českých cyklistů, bude natáčen internetovou televizí a tento přenos bude umístěn až na deseti webových stránkách s očekávanou návštěvností 70 tisíc prokliků.

Táborské okruhy 2014

  Propozice jsou také ke stažení ve formátu PDF.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7

Partneři

ČEZ


Toi Toi


Cube


Janev


Force


Kalas Sportswear


Comett


Prodoli


Isostar


Caffé Trombetta


TZMT


Karcher


Agentura Cyklistika


Týdeník Táborsko


Rádio Blaník


Jihočeský kraj


Tábor

close
detail