Česky English

PAVE TOUR MILOVICE - pro Boubala

Náročná trať PAVE TOUR MILOVICE otestovala všechny závodníky, kteří se postavili na start. Pořadatelé nakonec registrovali rekordních 273 jezdců. Defekt a nakonec vítězství si z Milovic a dvojnásobný příděl bodů do GIANT LIGA 2019 odváží Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro).

Na startovní pásce jsme tak mohli vidět cyklokrosové reprezentanty v čele s Janem Nesvadbou a Michaelem Borošem, kteří si těžký závod na koskách nenechali ujít.

Defekt a nakonec vítězství si z Milovic a dvojnásobný příděl bodů do GIANT LIGA 2019 odváží Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro). Do prvního úniku se vydal Karel Tyrpekl (TUFO Pardus prostějov) a do druhého okruhu najížděl s Pavlem Žákem (Kolovna  MK-BT Morkovice)  s náskokem necelých dvou minut.

Peloton však tento náskok zlikvidoval. V posledním okruhu se od pelotonu odpoutala šestice jezdců, která dojela právě na čele jedoucícho Tyrpekla (TUFO Pardus Prostějov).  Nesvadba, Vaníček a Boroš ( ČEZ Cyko Team Tábor ) následovaná  Boubalem (CK Příbram Fany Gastro), Jonášem (LAWI Stars - Giant) a Rybou (AC Sparta Praha). Před cílem se odpoutal solově Boubal a nakonec dorazil osamocen do cíle po sólovém úniku a mohl slavit vítězství.

Sportovní dopoledne vyplnila i Hervis dětská tour, kde byli připraveny náborové závody pro děti.

PAVE TOUR MILOVICE 2019
92km čas: 2:23:43h

1. místo Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro) 2:23:43h
2. místo Jan Nesvadba (ČEZ Cyklo Team Tábor)  2:24:10h
3. místo Šimon Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) 2:24:38h
4. místo Michael Boroš (ČEZ Cyklo Team Tábor)  2:24:38h
5. Vojtěch Jonáš (LAWI Stars - Giant) 2:24:47h
6. Karel Tyrpekl TUFO (Pardus Prostějov) 2:25:03h
7. Jan Ryba (AC Sparta Praha) 2:26:13h


< Zpět

close
detail