Na státní svátek čeká Slaný cyklokrosový svátek

V den státního svátku v pondělí 28. října se koná ve Slaném čtvrtý závod letošního ročníku Toi Toi Cupu, který je zařazen do kategorie C1. Závody slibují nejen silnou zahraniční konkurenci, ale i vyšší finanční odměny a body do žebříčku UCI. To vše i za doprovodu kamer České televize.

Ve hře jsou nejen body do celkového hodnocení Toi Toi Cupu, ale i výrazné finanční odměny (prvních dvacet nejlepších v kategorii mužů a žen, junioři patnáct nejlepších) a body do žebříčku UCI (v kategorii mužů a žen patnáct nejlepších, junioři deset nejlepších). A právě tyto faktory přilákaly na start zahraniční konkurenci. I když je uzávěrka přihlášek až ve čtvrtek 24. října ve 12 hodin, už teď je obsahuje startovní listina několik velmi zajímavých jmen.

Proti tradičnímu rozpisu je trochu pozměněn program závodů. Už ve 13 hodin se postaví na start muži a jezdci kategorie U23, závod bude navíc vysílán v přímém přenosu kamer České televize. Teprve poté bude v 14.30 hodin následovat závod žen, kategorie U23 a juniorek.

Další zajímavosti a novinky ze Slaného přineseme v dalších dnech.

Poslechněte si reklamní spot, který můžete slyšet na rádiu Blanik a Beat.

-peh-

 


< Zpět

Partneři

close
detail