Od prosince bude spuštěna registrace nových licencí

Závodníci pozor na změnu v registraci nových licencí. Od nového roku 2020 pořaduje mezinárodní cyklistická federace nový údaj v licenci závodníka.

Začátkem prosince se spustí registrace nové licence pro závodníky na rok 2020. Od příštího roku vyžaduje UCI další povinný údaj, který musí být součástí licence.

„Jedná se o Nouzový kontakt (Emergency Contact), tzn. jméno a telefonní číslo na zákonného zástupce, rodinného příslušníka, trenéra nebo kohokoliv jiného, na koho se lze obrátit v případě potřeby ve stavu nouze. Bude to vyžadováno při elektronickém prodlužování licencí, bez kterého nelze pustit odeslání žádosti. Proto prosím organizační pracovníky a trenéry aby připravili a nasbírali údaje od závodníků a personálu předem. Někteří cyklokrosaři totiž budou potřebovat licence už na přelomu roku, tak ať pak nejsou zaskočeni,“ nabádá všechny asistentka sportovního úseku a licence Alena Pavelková ke včasné registraci nových licencí.

Jedná se především závodníky juniorských kategorií, ale i U23 a kategorií žen a mužů Elite, kteří by měli startovat na lednovém mistrovství republiky a únorovém světovém šampionátu.


V případě nejasností kontaktujte  
Alena Pavelková / sekretariát Český svaz cyklistiky
Email: pavelkova@ceskysvazcyklistiky.cz
M: +420 724 247 702
T: +420 257 214 613
Adresa: Nad Hliníkem 4, 150 00 Praha 5

-peh-


< Zpět

Partneři

close
detail