Hekele a Kukulová začnou sezónu exoticky

Zajímavou zprávu jsme obdrželi od týmu Stevens Bikes – Emilio Sport. Zanedlouho se totiž vydají do Číny a Dánska.Termín druhého ročníku závodu konajícího se u Pekingu „QianSen Trophy Cyclocross Yanqing Station“ byl posunut na konec srpna, tak aby nekolidoval s CrossVegas jako vloni. Patří do kategorie C1 jak pro muže tak i ženy. Pořadatel platí cestovní a pobytové náklady závodníkům i jejich doprovodu. Hned poté se uskuteční ještě jeden podnik z národního čínského kalendáře.

Takhle brzy se pravděpodobně ještě žádný cyklokrosový závod nekonal, v mezinárodním kalendáři určitě ne.

Doplňme, že Roman Brandýs a Emil Hekele jsou navíc agilními organizátory závodů. Pořádají první TOI TOI Cup 27. září v Lošticích - Memoriál Emila Hekeleho st. - a ještě další 12. října v Náměšti na Hané.

V Lošticích již ve čtvrtek proběhlo čištění tratě. Emil jako pořadatel se těší na uspořádání svého závodu a je plný očekávání i jako závodník a účastník seriálu TOI TOI Cupu, zda si zlepší loňskou pozici. Současně vede jako trenér Martinu Kukulovou. Příští mistrovství světa je doma a její start v Táboře je jednoznačným cílem.

V pondělí už vyrazí na loštickou trať poprvé trénovat i kvůli časnému začátku sezóny.


Emil Hekele nám poslal následující informaci ke své závodní premiéře v sezoně 2014/15:

„Cyklokrosová sezóna pro náš tým Stevens Bikes – Emilio Sport začíná v Číně a Dánsku!

Do nové cyklokrosové sezóny jdeme s novými partnery a v nových dresech. Na úvod sezóny 2014/2015 bychom se měli představit na těchto závodech:

30.8. Peking (Čína)
1.9. Peking (Čína)
6.9. Aarhus (Dánsko)

Do Číny odlétáme 26.8. z Prahy přes Amsterdam. Z turné se vracíme až 9.9. po závodech v Dánsku.

Složení našeho týmu:

Hekele Emil
Kukulová Martina
Brandýs Roman (mechanik, masér)

Děkujeme těmto partnerům za podporu: Stevens Bikes, Isobike, Emilio Sport, Isotra, Devon, Staviva Emko, Lawi, Force, Shimano.“


(mbj)


< Zpět

Partneři

close
detail