Toi Toi Cup v Rýmařově v plné přípravě

Necelý týden před plánovaným závodem Toi Toi Cupu v Rýmařově pracují organizátoři na plné obrátky s přípravou. "Stále však čekáme na vyjádření hlavní hygieničky ČR Jarmily Rážové. Teprve poté budeme moci upřesnit, za jakých bezpečnostních opatření se pojede," řekl předseda cyklokrosové komise ČSC Petr Balogh.

Téměř jistě bude ovšem ke startu potřeba negativní test na Covid-19, starý nejméně 48 nebo 72 hodin. "To se teprve dozvíme až dostaneme povolení a upřesňující informace, proto doporučuji se na test objednat a počítat raději se 48 hodinovou lhůtou," sdělil Petr Balogh. Pojedou se pouze závody juniorek, juniorů, žen a mužů. "Až se situace rozvolní, tak počítáme uspořádat další další závody pro mládežnické kategorie," prozradil dále Balogh, který by chtěl poděkovat Chaloupkovi (Rýmařov) a Kordíkovi (Jičín) za trpělivost a maximální úsilí závody uspořádat a pomoci tím českému cyklokrosu.

Dobrou zprávou je, že město Jičín schválilo pořádání závodu 22. listopadu. Nyní se musí vyčkat, zda-li bude prodloužen nouzový stav a teprve poté budou na našich webových stránkách zveřejněny podmínky. Naopak z kalendáře vypadl závod ve Valticích. Se závody v Čáslavi a Kolíně cyklokrosová komise ČSC nadále počítá.

Upřesněný program dalších závodů Toi Tou Cupu do konce roku 2020:

17. listopadu: Rýmařov (C2)

22. listopadu: Jičín (C2)

28. listopadu: Veselí nad Lužnicí

5. prosince: Čáslav (C2)

12. prosince: Kolín (C2), mistrovství ČR mládežnických kategorií.


< Zpět

Partneři

close
detail