Předseda cyklokrosové komise chválí Rýmařov

Velkou pochvalu sklonil předseda cyklokrosové komise ČSC Petr Balogh pořadatelům třetího závodu seriálu Toi Toi Cupu. „Rýmařovským pořadatelům v čele s panem Chaloupkou, kteří „velký“ Toi Toi Cup dělali poprvé, bych chtěl poděkovat. V těžké době se svého úkolu zhostili na výbornou,“ řekl Petr Balogh.

„Trať byla skvěle připravená trať a má velký potencionál na velké cyklokrosové závody. Je přehledná, těžká a spravedlivá. Všichni závodníci si ji pochvalovali,“ zdůraznil Balogh.

Dobrou zprávou pro český cyklokros je skutečnost, že v úterních odpoledních hodinách mu hlavní hygienička ČR Jarmila Rážová odsouhlasila, že se může odjet celý zbytek seriálu Toi Toi Cupu v letošním roce. „Do 12. prosince mohou nadále čtyři kategorie – muži a ženy elite, junioři a juniorky. I nadále platí, že každý účastník musí předložit covid dotazník a také negativní test na covid. Pro české jezdce ne starší 48 hodin, pro cizince ne starší 72 hodin. Za tuto vstřícnost bych jí chtě poděkovat,“ pokračoval Balogh.

O mistrovství České republiky, které je na programu 9. ledna příštího roku  v Jablekenicích, se bude jednat až v prosinci podle epidemiologické situace. Také se bude jednat, zda v rámci tohoto šampionátu budou moci absolvovat mistrovské závody i všechny mládežnické kategorie. O výsledku jednání budeme informovat jak jen to bude možné.

„Důležitým sdělením pro všechny je skutečnost, že zaplacení přihlášek na jednotlivé závody bylo posunuto až do 18:00 vždy den před závodem. Všechny závodníky tímto zvu do Jičína a příznivce našeho portu upozorňuji, že závod mužů bude v přímém přenosu České televize,“ dodal Petr Balogh.


< Zpět

Partneři

close
detail