Juniorka Bedrníková doplnila širší nominaci na SP

Širší nominace na úvodní závod seriálu Světového poháru v Táboře (29. listopadu) rozšířil reprezentační kouč Petr Dlask o jednu juniorku, konkrétně Karolínu Bedrníkovou. Ta v původní nominaci nebyla, protože letos zatím ještě neabsolvovala ani jeden cyklokrosový závod. Na lednovém domácím šampionátu v Jičíně o svých kvalitách přesvědčila čtvrtým místem, přestože jela v elitní kategorii.

Na startu v Táboře by se měli objevit prakticky všichni nominovaní s výjimkou jednoho juniora. Jet na domácí trati může deset krosařů, v předběžné nominaci trenéra je jich však jedenáct. O tom, komu zůstane "Černý Petr" se rozhodne v nedělním závodu Toi Toi Cupu v Jičíně.

Nominace:

Junioři:

Matyáš Fiala, Matěj Stránský, Matyas Kopecký, Adam Seeman, Pavel Jindřich, Tomáš Doležal, Václav Dostal, Filip Jech, Maximilián Kerl, Adam Kubík, Jan Fruhauf.

Juniorky:

Julia Kopecky, Kateřina Hladíková, Barbora Jeřábková, Anna Růžičková, Eliška Drbohlavová, Tereza Prošková, Karolína Bedrníková.

Muži U23:

Šimon Vaníček, Jakub Říman, Robert Hula, Jakub Kučera.

Ženy elite:

Karla Štěpánová, Pavla Havlíková, Tereza Tvarůžková, Nikola Bajgerová, Tereza Vaníčková, Elizabeth Ungermanová, Tereza Švihálková, Kateřina Mudříková.

Muži elite:

Michael Boroš, Daniel Mayer.


< Zpět

Partneři

close
detail