Eurosport plný cyklokrosu

Eurosport vysílá světový cyklokros v rozsahu, jaký jsme v České republice nikdy neměli. Fanoušci mohou pravidelně sledovat cyklokrosové přenosy na internetovém přehrávači Eurosport Player. A to přenosy nejen ze Světového poháru v cyklokrosu, ale také z dalších prestižních sérií Superprestige, X2O Badkamers Trofee a Ethias Cross. Závody nejsou v češtině, ale v angličtině, francouzštině nebo nizozemštině.

 

V jak širokém rozsahu je vysílání, napovídá prosincový program. Po Světovém poháru v Táboře a závodech v Boomu, jsou v programu nyní 12. prosince X2O v Antverpách, o den později Superprestige v Gavere, 20. prosince SP v Namuru, 22. prosince Ethias Cross v Essenu, 23. prosince X2O v Herentalsu, 26. prosince  Superprestige v Zolderu, následný den SP v Dendermonde a 30. prosince Ethias Cross v Bredene. Vždy závody kategorie Elite mužů a žen. Takto pokračujeme v lednu a dále až do konce cyklokrosové sezony.

Tahákem závodů bude nepochybně rivalita Mathieu van der Poela versus Wouta van Aerta. Ta se v zimě přesune zpět na cyklokrosová kolbiště. Poprvé se zřejmě střetnou v závodě série X2O Badkamers Trofee v Herentalsu 23. prosince, v lednu poté v dalších závodech v Baalu a Hamme.

Eurosport Player na našich webových stránkách: https://www.eurosport.cz/

 


< Zpět

Partneři

close
detail