ČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Krkonoších

S blížící se cyklokrosovou sezonou se nejúspěšnější tým loňské cyklokrosové sezony snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Krkonoš. Do Pensionu Irena v nenápadné krkonošské vesničce Strážné, jenž se nachází pár serpentin a několik stovek nastoupaných metrů nad Vrchlabím, zavítal táborský tým již podeváté.

Zpráva o tom, že se cyklokrosaři z táborského týmu budou zmítat v krkonošských kopcích se rozkřikla velice rychle, a tak svítivě zelená skupina nejezdila osamoceně. Do někdy ne zrovna pohodového tempa se přidali bikeři Michal Malík, Jan Nesvadba, Filip Adel či Danny Šimůnek, brácha českého reprezentanta působícího v Belgii. Pod pokličku cyklokrosové přípravy nahlédl i organizátor amatérských cyklokrosových závodu v Jižních Čechách TBC a šéf teamu CT Weber Petr Zikmund, jenž na soustředění nasbíral mnoho zkušeností.

I přes poměrně chladná rána, počasí na severu Čech zatím stálo na straně Jihočechu. První čtyřdenní tréninkový blok, během kterého najeli 558km a nastoupali úctyhodných 8600m, spadlo pouze několik kapek. Táborský tým se bude připravovat na nadcházející cyklokrosovou sezonu v nejvyšších českém pohoří do 26. srpna a pak otestuje svoji formu na závodě Okolo Jižních Čech, který se odehraje od 4. do 7. září. Na start prvního cyklokrosového klání se postaví 27. září v Lošticích.

(ov)


< Zpět

Partneři

close
detail