Junioři pojedou West Bohemia

Juniorský výběr české cyklokrosové reprezentace čeká o nastávajícím víkendu zajímavý závodní program. Nejprve v sobotu bude reprezentační šestice stát na startu kritéria na Lopatárně a v neděle absolvují jezdci silniční závod z kalendáře Mezinárodní cyklistické unie (UCI) na 133 kilometrů West Bohemia.

"Dostali jsme možnost startovat jako cyklokrosová reprezentace. Na tomto závodu se sejde   skvělá konkurence, především zahraničních týmů. Pro naše kluky je to výborná konfrontace s těmi nejlepšími a určitě to pro ně bude ohromný přínos. Ta takových závodech nestartují příliš často," řekl asistent reprezentačního kouče Ptr Dlask.

Asi nejvíce budou čeští trenéři spoléhat na Adama Seemana, který v loňském roce vybojoval umístění na stupních vítězů. Vedle něj pojedou František Hojka, Václav Ježek, Maximilián Kerl, Daniel Rubeš a Mirek Muller.

"Věříme, že pro kluky to je skvělá zkušenost a možnost si zazávodit se světovou konkurencí, která to má jako finální přípravu před Závodem míru juniorů," dodal Petr Dlask.


< Zpět

Partneři

close
detail